Oraka İnşaat'tan Başkan Atilla'ya Ziyaret

150 Yataklı Devlet Hastanesi'nin ihalesini alan inşaat firması Oraka İnşaat Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'yı makamında ziyaret etti.

Oraka İnşaat'tan Başkan Atilla'ya Ziyaret
Bu içerik 504 kez okundu.

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'ya ziyaretler sürerken bir ziyarette Oraka İnşaat'tan geldi.  150 Yataklı Devlet Hastanesi'nin ihalesini alan ve Ankara'da bulunan firma yetkilisi Ersoy Çiftçi ve Sağlık Bakanlığı Yetkilisi Yakup Öztürk Ceylanpınar'a gelerek Başkan Menderes Atilla'yı ziyaret etti.

 Yönetim kurulu üyeleri, ziyaretten dolayı Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'ya teşekkür etti. Ziyaret sırasında Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla hastane çalışmalarına başlanacağını ve projenin 2 yıldan önce bitirilmesi için gayret gösterileceğini söyledi.

 Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, yakın zamanda hastane çalışmalarına başlanacağını ifade etti. Atilla, "Sağlık Bakanlığı ve Oraka İnşaat'tan yetkili arkadaşlar bugün bizleri ziyaret etti. Yakın bir zamanda hastanenin temelini atmış olacağız. Şartname de yazdığı gibi öngörüldüğü tarihte de bitirilecektir. Daha sonra tamamlandıktan sonra hastanemizi vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız. Hastanemiz ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.

 

Oraka İnşaat'tan Başkan Atilla'ya Ziyaret
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu'na yumruk atan kişi tutuklandı
Kılıçdaroğlu'na yumruk atan kişi tutuklandı
Bu Sergiye Mutlaka Gidilmeli
Bu Sergiye Mutlaka Gidilmeli