Kılıç, Kazanan Ak Parti Ve Şanlıurfa Olsun

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Avukat Nihat Kılıç Karaköprü Belediye Başkanlığına talip oldu.

Kılıç, Kazanan Ak Parti Ve Şanlıurfa Olsun
Bu içerik 624 kez okundu.

AK Parti’nin kuruluşundan bu yana partinin her kademesinde görev alan Avukat Nihat Kılıç, Karaköprü Belediyesi için aday adaylığını açıkladı. Öğle saatlerinde AK Parti Karaköprü İlçe Başkanlığına giden Avukat Kılıç, aday adaylığı formunu doldurarak Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy’a teslim etti. Kılıç’ın aday adaylığının hayırlı olmasını dileyen Başkan Aksoy, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler için müracaatlar devam ediyor. Uzun yılardır partimizin her kademesinde görev alan Nihat Kılıç’a başarılar diliyorum şeklinde konuştu.

Karaköprü’nün daha da gelişmesi için belediye başkanlığına aday adayı olduğunu ifade eden Avukat Nihat Kılıç, ‘’Tüm aday adayları arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Bu yarışa herkes talip olabilir ama sonuçta bir kişi başkanlığa aday gösterilecektir. Bu bayrak yarışında kim aday gösterilirse gösterilsin her zaman birbirimize destek olacağız. AK Partimizin bayrağını biraz daha yukarıya taşımak için çaba harcayıp centilmenlik anlayışıyla seçim çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Seçim sürecinde ne olursa olsun birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularıyla hareket edeceğiz. Kazanan AK Parti ve Şanlıurfa olsun. Seçimlerin şimdiden ülkemize ve Şanlıurfa’mıza hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi  

Marmara Hukuk Fakültesi mezunu olan 41 yaşındaki Avukat Nihat Kılıç, 2010-2014 yılları arasında Şanlıurfa Barosu Yönetim Kurulu üyeliği, 2012-2014 AK Parti Şanlıurfa İl Yerel Yönetimler Başkanlığı, 2014 Büyükşehir Belediye Meclis üyeliği, 2014-2016 yılları arasında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vekilliği, 2016 yılından bu güne kadar ise Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekilliği görevini yürüten Kılıç evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kılıç Kazanan Ak Parti Ve Şanlıurfa Olsun
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Balat'ta 3 katlı ahşap bina çöktü
Balat'ta 3 katlı ahşap bina çöktü
Başkan Baydilli’den Engelli Vatandaşlara Müjde
Başkan Baydilli’den Engelli Vatandaşlara Müjde