Yıldız, Tarihi Gümrükhan’da Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Başkan Yıldız Tarihi Gümrükhan’da vatandaşlar, siyasiler ve basın mensuplarıyla buluştu.

Yıldız, Tarihi Gümrükhan’da Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
Bu içerik 242 kez okundu.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri Şanlıurfalı vatandaşlar, siyasetçiler ve basın mensuplarıyla birlikte Şanlıurfa kahvaltı kültürünün vazgeçilmez ürünlerinden isot ekmek eşliğinde keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Başkan Yıldız gelen davetlilere kendi eliyle servis yaparken Şanlıurfa’nın önemli tarihi mekanlarından Gümrükhan’da siyasetten Şanlıurfa’nın sorunlarına birçok konu hakkında istişarelerde bulundu. Başkan Yıldız Programa dahil olan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ile birlikte çarşı esnafını ziyaret ederek esnafın dilek ve taleplerini dinledi.

Programa katılanlar arasında Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Şanlıurfalı gazeteciler ve temsilcileri, AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri, vatandaşlar ve çarşı esnafı katıldı.

Vatandaşlarla gece gündüz demeden her zaman iç içe olan Başkan Yıldız, “Bu sabah Şanlıurfalı siyasetçilerimizle, vatandaşlarımızla, basın mensubu arkadaşlarımızla birlikte tarihi Gümrükhan’da Urfa kültürümüzde önemli yeri olan isot ekmek eşliğinde keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Şanlıurfa’nın sorunlarını değerli basın mensubu arkadaşlarımızla birlikte istişare ettik. Vatandaşlarımızın ve esnafımızın taleplerini dinledik. Şanlıurfa için hep daha iyisi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her kesimden vatandaşımızla buluşmaya gayret gösteriyoruz. Davetimizi kırmayıp icabet eden herkese çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

 

Yıldız Tarihi Gümrükhan’da Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Balat'ta 3 katlı ahşap bina çöktü
Balat'ta 3 katlı ahşap bina çöktü
Başkan Baydilli’den Engelli Vatandaşlara Müjde
Başkan Baydilli’den Engelli Vatandaşlara Müjde