Gazeteci Kuş’den Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Ruha Haber Ajansı Yönetin Kurulu Üyesi, Gazeteci İbrahim Halil kuş,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Gazeteci Kuş’den Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
Bu içerik 298 kez okundu.

Ruha Haber Ajansı Yönetin Kurulu Üyesi Gazeteci İbrahim Halil kuş, mesajında, gazetecilerin toplumun doğru haber almasında ve gelişmeleri değerlendirmesinde önemli bir görev üstlendiğinin altını çizdi.

Gazeteci İbrahim Halil kuş, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" ile ilgili bir kutlama mesajı yayımladı. Basının ilkeli bir yayıncılık ile toplumun ilerlemesinde önemli göreve sahip olduğunu kaydeden kuş, her zaman meslek etiğini ön planda tutarak toplum yararına çalışan gazetecilere teşekkür etti.

Gazeteci İbrahim Halil kuş, yayınladığı mesajında şu cümlelere yer verdi:

“Basın mensuplarımız yaptıkları iş vatandaşlarımız arasında çok önemli bir köprü görevi görmekte, toplumun yararına olan çalışmaları yapmamızda şüphesiz bizlere yardımcı olmaktadır. Geçmişten bugüne ülkemizin ve şehrimizin gelişmesine önemli katkılar sağlayan basın-yayın kuruluşlarımız, zor geçim şartlarına rağmen insanlara doğru bilgiyi ulaştırmak için çalışmalarını özveriyle sürdürüyorlar. İnsanların haber alma hakkını elde etmesi için canla başla çalışan basın mensuplarımızı tebrik ediyorum.

Gazeteci İbrahim Halil kuş, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da halkımızın doğru, dürüst ve tarafsız haber alması için basın yayın kuruluşlarımıza ve çalışanlarına her türlü desteği vermeye devam edeceğiz.

Bu vesileyle, her şartta mesleğinden taviz vermeden çalışmalarını sürdüren, zaman zaman birlikte mesai yaptığımız  tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

Ruha Haber Ajansı Yönetin Kurulu Üyesi

      Gazeteci İbrahim Halil kuş

Gazeteci Kuş’den Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
AK Vekil Gülpınar’dan AK aday Aydın’a destek
AK Vekil Gülpınar’dan AK aday Aydın’a destek
Kartal'da bir inşaata yangın çıktı
Kartal'da bir inşaata yangın çıktı