AK aday Ekinci enerji sorunları için çaba sarfediyor

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan adayı Salih Ekinci, Şanlıurfa genelinin en önemli sorunu olan ve özellikle Viranşehir bölgesinde çok daha fazla elektrik kesintisi, haksız ceza ve kabarık fatura konularında şikâyetlerin olması nedeniyle öncelikli olarak enerji sorunun çözüme kavuşması için çaba sarfediyor.

AK aday Ekinci enerji sorunları için çaba sarfediyor
Bu içerik 511 kez okundu.

Yatırımların hızlandırılacağı sözünü aldık
Viranşehir ilçesindeki elektrik sorunun takipçisi olduklarını belirten AK Parti Viranşehir Belediye Başkan adayı Salih Ekinci, “AK Parti Şanlıurfa Milletvekilimiz Doç. Dr. Halil Özşavlı ilebirlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez'i ziyaret ettik. Bakanımızla elektrik kesintileri, yüksek elektrik faturaları, haksız cezalar ile enerji altyapısının yenilenmesi konularını görüştük. Bakanımızdan çözüm konusunda destek sözü aldık.Ayrıca DEDAŞ Bölge Müdürü Murat Karagüzel ile Viranşehir’de bir toplantı tertipleme kararı aldık. Allah’ın izni ile Viranşehir’in gündeminden elektrik sorunu tamamen çıkacaktır.Ek trafo ve teknik personel desteği ile kesintilerin en aza indirilmesi konusunda mutabık kaldık. Elektrik sorunun kalıcı çözümü için yatırımların hızlandırılacağı sözünü aldık.DEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Atalay, DEDAŞ Bölge Müdürü Murat Karagüzel, DEDAŞ Şanlıurfa İl Müdürü Osman Hündü’nün hazır bulunduğu toplantıda enerji sorununu masaya yatırdık. Vatandaşlarımızın kesintiler yüzünden yaşadığı mağduriyeti dile getirdik” dedi.

Doğalgaz verileceği müjdesini aldık
AK Parti Viranşehir Belediye Başkan adayı Salih Ekinci,BOTAŞ Genel Müdürü Burhan Özcan’ı ziyaret ettiklerini belirterek, Viranşehir ilçemize birkaç gün içinde doğalgaz verileceği müjdesini de BOTAŞ Genel Müdürü Özcan’dan aldıklarını söyledi.

AK aday Ekinci’den İl SKM’ye ziyaret 
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi; AK Partili belediyeleri, insanlara adaletle hürmet edecek, şehrinin maddi-manevi tüm varlığını kutlu bir emanet olarak görüp sahip çıkacak, herhangi bir kesime ve kişiye değil, sadece milletine ve devletine sadakat gösterecek başkanlar olarak yöneteceklerini belirten AK Parti Viranşehir Belediye Başkan adayı Salih Ekinci ve beraberindekiler, AK Parti Şanlıurfa İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Bekir Kan'ı da ziyaret ederek, çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

AK aday Ekinci enerji sorunları için çaba sarfediyor
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Göçmenleri taşıyan araç kaza yaptı: 43 yaralı
Göçmenleri taşıyan araç kaza yaptı: 43 yaralı
Bu kez Bayraklı’da orman yangını
Bu kez Bayraklı’da orman yangını