AK aday Yalçınkaya’dan gençlere övgü

AK aday Yalçınkaya’dan gençlere övgü;“Destek olmaları bizleri onurlandırıyor”

AK aday Yalçınkaya’dan gençlere övgü
Bu içerik 317 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya, Seçim Bürosuna gelerek AK Partiye ve kendilerine destek olan gençlere ve her kese teşekkür etti. AK aday Yalçınkaya, gençlerin destek olmalarının kendilerini onurlandırdığını söyledi.

Birlikte başaracağız
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay’ın da seçim çalışmalarına destek vermek amacıyla, Seçim Bürosuna gelerek ziyarette bulunduklarından dolayı mutlu olduğunu belirten AK Parti Akçakale Belediye Başkan adayı Mehmet Yalçınkaya, “Özellikle Sayın Vekilimizin ve gençlerimizin bizleri Seçim Bürosuna kadar gelip ziyaret etmeleri, destek olacaklarını belirtmeleri bizleri onurlandırmıştır. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Birlikte başaracağız inşaallah. Eğitimde feda edilebilecek tek bir gencimiz dahi olamaz.Güzel yarınların hayalini kuran bu gençlerimize daha güzel bir Akçakale, daha güzel bir gelecek adına sizlerin hizmetkârı olmak için buradayız. Yorulmadan, hep birlikte daha güzel yarınlar için hep birlikte el ele verip, birlikte başaracağız” dedi.

AK aday Yalçınkaya, Akçakale Devlet Hastanesinde yatmakta olan hastaları ziyaret ettiklerini belirterek, Allah’tan acil şifa dileğinde bulunduklarını söyledi.

 

AK aday Yalçınkaya’dan gençlere övgü
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Bu Sergiye Mutlaka Gidilmeli
Bu Sergiye Mutlaka Gidilmeli
Başkan Kuş’tan 23 Nisan Mesajı
Başkan Kuş’tan 23 Nisan Mesajı