Essum Aslan: Herkesten oy istiyorum

31 Mart belediye seçimlerinde Saadet Partisi’nden Karaköprü Belediye Başkan adaylığını açıklayan Essum Saatçi Aslan, kentte görev yapan ulusal ve yerel basın temsilcileriyle bir araya geldi.

Essum Aslan: Herkesten oy istiyorum
Bu içerik 608 kez okundu.

Özel bir otelde düzenlenen tanıtım toplantısına Saadet Partisi eski Milletvekili Mustafa Niyazi Yanmaz, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan adayı Essum Saatçi Aslan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Karaköprü’de oturan bütün vatandaşların oyuna talip olduğunu söyledi. Aslan, kazanması halinde şeffaf belediyecilik anlayışıyla çalışmalar yapacaklarını belirtti. Aslan, şunları kaydetti:”Çatının değil, Karaköprü’nün belediye başkan adayıyım. Parti politikaları dışında iş yapacağız. Vaatlerimden bahsedecek olursak Vakıf Üniversitesi’nin kurulmasına yönelik öncülük edeceğiz. Üniversitede okuyan öğrencilere yönelik burs desteği verilmesi noktasında gerekli çalışmalar yapacağız. Projelerimin detaylarını ilerleyen günlerde tüm kamuoyuyla paylaşacağız.”

Saadet Partisi eski Milletvekili Mustafa Niyazi Yanmaz, 31 Martta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerin Karaköprü ve Şanlıurfa’ya hayırlar getirmesini diledi. Yanmaz,”Biz birbirimizin hasmı ve düşmanı değil, siyasi rakipleriyiz. Gireceğimiz yerel seçimdir. Savaş ve istiklal mücadelesi değildir.Bu seçimlerin Karaköprü’müze, Şanlıurfamıza hayırlar getirmesini, kazasız ve belasız bir seçimler olmasını diliyorum.”diye konuştu.

(Ruha Haber Ajansı – RHA)

Essum Aslan: Herkesten oy istiyorum
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Erbil’de Türkiye Başkonsolosluk çalışanlarına saldırı
Erbil’de Türkiye Başkonsolosluk çalışanlarına saldırı
Piyasalar siyasi gelişmelere paralel hareket ediyor
Piyasalar siyasi gelişmelere paralel hareket ediyor