Kejanlı Aşireti’nden AK Parti’ye Büyük Destek

AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak'ın büyük girişimleri sonucu 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kalırken, ilçenin büyük aşiretlerinden Kejanlı Aşireti’nden de destek geldi.

Kejanlı Aşireti’nden AK Parti’ye Büyük Destek
Bu içerik 1168 kez okundu.

Ceylanpınar'ın huzur şehri olduğunun altını çizen AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak “Huzursuzluk üzerinden rant edenlere 31 Mart gecesi cevap vereceğiz. Hep beraber el ele vereceğiz. Bölgemiz için, ilçemiz için, ülkemiz için güzel hizmetler yapmaya çalışacağız. Kejanlı Aşireti’nin katılımı çok iyi oldu ve gücümüze güç kattılar. İnşallah bu güçle 31 Mart gecesi zafer elde edeceğiz. Seçim esnasında bu değerli insanların fikirlerini alacağız. Buradaki tek hedefimiz, bütün insanlara hizmet edebilmektir” ifadelerini kullandı.

Birlik ve beraberliğin önemine vurgulayan AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak "Biz şunu yapmaya çalışıyoruz; fikir üreten, akıl sahibi olan, okuyan, geleceğini bilen gençlik. Bu o parti, bu parti olayı değil. Şuan bu gemiyi bu denizde en iyi AK Parti götürüyorsa tabi ki hepimiz bu geminin içine bineceğiz. Amacımız dava. Yola çıktığımız bu dava; insanlığın,  İslam'ın, Türkiye'nin davasıdır. Yorulmayacağız, durmayacağız. Biz büyüklerimize söz verdik. Cumhurbaşkanımız, dünyayı karşısına almış, Allah'ın yardımıyla korunan bir insandır. Bizim amacımız galip olan Hak olsun. Allah, inşallah bu davayı, ecdada, birlik ve beraberliğe verilen bu önemi tekrardan göstersin.  Ülke sınırı ve dışındaki güçlerimizin hainlere karşı dik durması ne kadar önemliyse ülke içinde de birlik ve beraberlik içinde olmamız o derece önemlidir. İnşallah önümüzdeki bu seçimlere bizlere hayırlı olur. Umduğumuzu bulacağımıza inanıyorum. Gönlümüzü, devletimizden, vatanımızdan hiçbir zaman koparmayacağız" dedi.

Ceylanpınar Karacadağ Kejanlı Aşiret mensubu Cuma Çiftçi “Biz yıllardan beri AK Parti için çalışıyoruz. Vatanımız için, devletimizi için, bayrağımız için buradayız. Biz bu süreçte bireysel çıkarların değil, toplumsal çıkarların olduğu AK Parti çatısı altında buluşacağız. Bu bir parti meselesi değil, memleket meselesidir” diye konuştu.

 

Kejanlı Aşireti’nden AK Parti’ye Büyük Destek
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Aynı mevkiide 1 ayda 11 kişi öldü, 39 kişi yaralandı
Aynı mevkiide 1 ayda 11 kişi öldü, 39 kişi yaralandı
Şanlıurfa’daki LPG Vurgunu TBMM’ye taşındı
Şanlıurfa’daki LPG Vurgunu TBMM’ye taşındı