Vodafone Karakartal’dan Dünya Kadınlar Günü Sürprizi

Vodafone Park’ta Gol Anonsunu Kadın Taraftar Yaptı

Vodafone Karakartal’dan Dünya Kadınlar Günü Sürprizi
Bu içerik 608 kez okundu.

Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında Vodafone Park’ta oynanan Beşiktaş JK –Atiker Konyaspor maçında gol anonsunu bir kadın taraftar yaptı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında,Vodafone KaraKartal Hareketi üyesi Serap ÖztürkBeşiktaş’ın ilk golünü başarıyla anons etti.

10Mart 2019–Beşiktaş JK ile Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone, alanında bir ilk olan Vodafone KaraKartal Hareketi ile Beşiktaşlı abonelerine parayla satın alınamayacak çok özel faydalar sunmaya devam ediyor.

VodafoneKaraKartal, bu kez 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir sürpriz hazırladı.Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında 10Mart’ta Vodafone Park’ta oynanan Beşiktaş JK–Atiker Konyaspor maçında Beşiktaş’ınilk golünün anonsunu bir kadın taraftar yaptı.

Sosyal medya üzerinden gönderilen videolar arasından seçilen Vodafone KaraKartal Hareketi üyesi Serap Öztürk, takımının gol anonsunu başarıyla gerçekleştirdi ve taraftardan büyük alkış aldı.

Beşiktaş JK’ya 11 milyon TL’yi aşkın ek katkı

Vodafone KaraKartal Hareketi kapsamında Vodafone’un zengin tarife dünyasından kendilerine en uygun tarifeyi seçebilen Beşiktaş JK taraftarları, aylık tarife ücretlerine ek 5 ve 9 TL’lik destek paketleri ile takımlarına destek olabiliyor. Bu paketler sayesinde aylık 1 ve 2 GB’lık sosyal medya internet paketlerine sahip olan taraftarlar ayrıca, BeşiktaşJK’nın kazandığı her maç için sosyal medyada geçerli olmak üzere 5TL’lik destek paketinde 250 MB ve 9TL’lik destek paketinde 500MB oranında Galibiyet Primi, takımla birlikte deplasmana seyahat, hediye VIP ve normal biletler, antrenman ve kamp ziyareti, indirimli müze turu, imzalı forma, Kartal Yuvası indirimi, çocuğunu seremoniye çıkarma hakkı, Ayın Sürprizi gibi özel fırsatlardan yararlanma şansına da sahip oluyor.Vodafone KaraKartal Hareketi ile Beşiktaş JK’ya bugüne kadar 11 milyon TL’yi aşkın ek katkı sağlandı.

Halihazırda Vodafone abonesi olanlar, Vodafone KaraKartal Hareketi’ne katılmak için “BJK5” ve “BJK9” yazarak 1903’e SMS gönderebiliyor ya da“Vodafone Yanımda” uygulamasından başvurabiliyor. Vodafone abonesi olmayanların ise en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne başvurması gerekiyor.

Vodafone KaraKartal Hareketi hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.seninicinbesiktas.com sitesiziyaret edilebilir.

 

 

Vodafone Karakartal’dan Dünya Kadınlar Günü Sürprizi
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
DSP'de bir İstanbul istifası daha
DSP'de bir İstanbul istifası daha
Adana'da çok sayıda gözaltı
Adana'da çok sayıda gözaltı