Aslan’dan Eşit Hizmet Vurgusu

Essum Aslan, “Hizmet, sadece bir kesimin, bir kişinin ya da belli bir tarafın hakkı değil bütün herkesin hakkıdır” dedi.

Aslan’dan Eşit Hizmet Vurgusu
Bu içerik 373 kez okundu.

Saadet Partisi (SP) Karaköprü Belediye Başkan Adayı Essum Aslan, gündüz esnaf ziyaretleri gerçekleştirirken akşamları da ev toplantılarıyla çalışmalarına devam ediyor.

Ev ziyaretlerine Halil Atabaş ve ailesini ziyaret eden Karaköprü’nün Adayı Essum Aslan, projeleri hakkında bilgi verip destek istedi. Açık belediyecilik anlayışı Belediyecilik anlayışını vatandaşlarla paylaşan Aslan, “Bizim asıl yapmamız gereken öncelikli iş açık belediyecilik yapmaktır.

Bizim aylık gelir ve giderimiz budur. Karaköprü’de yaşlısı, genci, kadını, erkeği, engellisi ve çocuğuyla 195 bin insan yaşıyor. Bu kocaman bir vakıftır ve bu vakfı yöneten de belediye başkanıdır. Belediyenin malı sizin malıdır. Ben sizin malınızın bekçisi olacağım. Bunu bilmenizi istiyorum. Ben size hizmet etmek için geliyorum.” dedi.

Herkese eşit hizmet Belediyenin halkın malı olduğunu vurgulayan Essum Aslan, “Her belediyeye gelen para bir vatandaşın o belediyedeki ihtiyacına göre tespit edilerek İller Bankası tarafından gönderilir.

Belediye bunu eşit bir şekilde hizmete dökmek zorundadır Bu bir plan işidir çünkü herkesin ihtiyacına göre bunu dağıtmak gerekiyor. Sadece bir kesimin, bir kişinin ya da belli bir tarafın hakkı değil bütün herkesin hakkıdır” diye konuştu.

Aslan’dan eşit hizmet vurgusu
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Putin: Suriye hükümeti ve Kürtler arasında diyalog başlamalı Erdoğan: Askeri harekete verilen ara 150 saat daha uzatıldı
Putin: Suriye hükümeti ve Kürtler arasında diyalog başlamalı Erdoğan: Askeri harekete verilen ara 150 saat daha uzatıldı
Motorine 9 kuruşluk zam
Motorine 9 kuruşluk zam