Açanal’dan Başkan Kuş’a Tebrik Ziyareti

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’u makamında ziyaret etti.

Açanal’dan Başkan Kuş’a Tebrik Ziyareti
Bu içerik 341 kez okundu.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’yu makamında ziyaret eden Milletvekili Zemzem Gülender Açanal yeni görevinde başarılar diledi.

Başkan Kuş’u Makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dileyen Açanal Eyyübiye halkı rekor bir oyla desteklerinden dolayı teşekkür ederim dedi. Ankara Ayağı olarak Başkanımızın ve Eyyübiye halkının yanında olduklarını ifade etti. Açıklamasına şöyle devam eden Açana;Bugün Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Kuş’u ziyaret ediyoruz. Öncelik  İle kendisini ve Eyyübiye halkını gönülden tebrik ediyorum Şanlıurfa’da 1. Olmak çok güzel bir şey. Eyyübiye halkı en büyük ve en güzel hizmeti hak etmiştir Belediye Başkanımızda gerekeni yapacaktır bizlerde her zaman Belediye Başkanımızın yanındayız. Eyyübiye için her türlü hizmetin her türlü çalışmanın  Ankara  ayağı olarak yanında olacağız ve hep birlikte hareket edeceğiz. Tekrardan Başkanımıza hayırlı uğurlu olsun diliyorum dedi.

Makamında nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Kuş Milletvekilimizin ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade etti. Açıklamasına devam eden Kuş ;çok değerli Milletvekİlimiz Zemzem Gülenden Açanal bizleri ziyaret ettiler. Milletvekilimizin bizim kalbimizde çok önemli bir yeri var rahmetli babam il yönetiminde birlikte çalıştılar ve vekilimizi gördüğüm zaman gözümde babam canlanır. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Milletvekilimizin ifade ettiği gibi Eyyübiye’de çok ciddi bir başarı elde ettik başarı bize değil Eyyübiye halkına aittir. Eyyübiye’nin çok ciddi sıkıntılarının olduğunu kendileri de biliyor bu sorunların giderilmesi konusunda kendileri de Ankara ayağı olarak bizlere destek vereceklerini ifade ettiler ve gerçekten desteklerine ihtiyacımız var inşallah vekilimiz bizleri  ve Eyyübiyelileri Ankara’da yalnız bırakmayacaktır. Ben tekrardan kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Açanal’dan Başkan Kuş’a Tebrik Ziyareti
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Mısır'ın devrik Cumhurbaşkanı Mursi mahkeme salonunda öldü
Mısır'ın devrik Cumhurbaşkanı Mursi mahkeme salonunda öldü
İnsan kaynağı sıralamasında 53. Basamaktayız
İnsan kaynağı sıralamasında 53. Basamaktayız