Bozova Belediyesinde 15 Temmuz Ruhu

15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü’nde Bozova’da bir dizi etkinlik düzenleyen Bozova Belediyesi 15 Temmuz ruhunu yaşatmaya devam ediyor.

407 kez okundu.
Bozova Belediyesinde 15 Temmuz Ruhu

Bozova Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Anma Etkinlikleri düzenledi.
Sabahın erken saatlerinde başlayan etkinliklerde Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy ve beraberindekiler ile birlikte ilk olarak şehitleri kabri başında ziyaret ettiler. Şehit Kemal Demir ve şehit polis Mehmet Taş’a dua okuduktan sonra Başkan Aksoy ve beraberindekiler daha sonra şehitlerin ailelerine ziyarette bulunarak destek oldular.
Etkinlikler kapsamında daha sonra 15 Temmuz konulu resim sergisini ziyaret eden Başkan Aksoy anı defterine de duygu ve düşüncelerini yazdı.
Geniş kapsamlı gerçekleştirilen etkinliklerde, Başkan Suphi Aksoy ve beraberindekiler şehadete eren aziz şehitler için Kırmızı Pınar Camii’nde düzenlenen Mevlid-i Şerif programına katıldı.
Şehitler için duların okunduğu mevlitte Başkan Aksoy; ‘’ Aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum’’ dedi.Bozova Belediyesi tarafından hazırlanan Anma Etkinliklerinin saat 00.30’a kadar süreceği belirtildi.

Bozova Belediyesinde 15 Temmuz Ruhu
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail uçağı 13 yıl sonra İstanbul’a indi
İsrail uçağı 13 yıl sonra İstanbul’a indi
Yaban mantarı toplanmaya başlandı
Yaban mantarı toplanmaya başlandı