Müdür Karakeçili’den 2019-2020 Eğitim-Öğretim açıklaması

Bozova İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammed Nurullah Karakeçili, 2019-2020 Eğitim – Öğretim yılı kapsamında mesaj yayınladı. Karakeçili,”2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının verimli geçmesini temenni eder; sevgi, saygı ve başarı dileklerimi sunarım.”dedi.

401 kez okundu.
Müdür Karakeçili’den 2019-2020 Eğitim-Öğretim açıklaması

Karakeçili, yaptığı yazılı açıklamada,”Değerli Öğretmenler, Sayın Velilerimiz ve Sevgili Öğrenciler! Güzel bir tatilin ardından 9 Eylül 2019 Pazartesi günü yeni eğitim-öğretim yılına huzur ve güven içinde “geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Araştırıp sorgulama yeteneğine sahip, bilgi üretebilen ve bilimsel gelişmeleri takip edebilen nesiller yetiştirmek adına yeni bir heyecanla değerlendirilmesi gereken yeni eğitim öğretim dönemi, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma hedefi doğrultusunda en önemli basamağın nitelikli bir eğitim olduğundan hareketle, çocuklarımızın pozitif bilimleri kavramasının yanı sıra, milli ve manevi değerlerini öğrenme ve içselleştirmesi anlamında da iyi bir fırsat olarak görülmelidir. Bu anlamda yavrularımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi hepimizin ortak hedefidir.

Gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurabilmemiz için bilgi ve donanıma sahip olmamız gerektiğinin bilincinde olarak çocuklarımıza özenli eğitim ve öğretim sunmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle değerli öğretmenlerimizin, tüm eğitim çalışanlarının, sevgili öğrencilerimizin ve ailelerimizin 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının verimli geçmesini temenni eder; sevgi, saygı ve başarı dileklerimi sunarım.”ifadelerine yer verdi.

(RHA)

Müdür Karakeçili’den 2019-2020 Eğitim-Öğretim açıklaması
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koca: Artış devam ederse ağır tedbirlere dönmemiz gerekebilir
Koca: Artış devam ederse ağır tedbirlere dönmemiz gerekebilir
Çorum’da yangın: 4’ü çocuk 5 ölü
Çorum’da yangın: 4’ü çocuk 5 ölü