Başkan Ağan,Siyaseti Koltukta Oturarak değil,Sahada Yapıyor

AK Parti Karakçprü İlçe Başkanı Sait Ağan, siyaseti koltukta oturarak değil sahada halkla iç içe çalışmalarını sürdürerek yapıyor.

Bu içerik 411 kez okundu.
Başkan Ağan,Siyaseti Koltukta Oturarak değil,Sahada Yapıyor

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, ilçe başkanlığına getirildikten sonra teşkilatı ile saha çalışmalarını sürdürürek zamanlarıının çoğunu vatandaşlarla iç içe geçirerek seçimden seçime çalışan bir teşkilat olmadıklarını gösterdi.

Siyaseti koltukta değil, sahada yaparak adeta örnek bir ilçe başkanı olarak Karaköprülülerin takdirini kazanan Başkan Ağan, İlçe halkının sorunlarını yerinde ve birebir dinleyerek ve bu sorunları Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ile toplum lehine çözmeye odaklanmış bir ilçe başkanı. Bundan dolayı da Karaköprülülerin takdirinini kazanıyor.

İlçe Başkanlığına getirildiği günden beri, seçimden seçime çalışan teşkilat olmadıklarını gösteren ve diğer siyasilerden farklı bir çalışma sürdüren Başkan Ağan'ın en önemli özelliği gece gündüz sahada yer alarak halkla iç içe olması.24 Haziran seçimlerinin ardından vatandaşların tamamının sorunlarına ulaşabilmek ve doğru bir siyaset yapabilmek için halkın içinde olan halkla iç içe olan, açılıştan açılışa koşan çalışmalarıyla halkın takdirini kazanan bir ilçe başkanının yanı sıra halkın sorunlarını da yerinde inceleyerek halkın derdine derman olmaya çalışıyor.

Başkan Ağan Siyaseti Koltukta Oturarak değil Sahada Yapıyor
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyarbakır’da 5 katlı binanın üstüne cami
Diyarbakır’da 5 katlı binanın üstüne cami
İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok partisinden istifa etti
İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok partisinden istifa etti