Başkan Özyavuz Dur Durak Bilmiyor

Harran Belediyesi,merkez ve kırsal mahallelerde kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Bu içerik 304 kez okundu.
Başkan Özyavuz Dur Durak Bilmiyor

Harran Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelindehummalı çalışmalarını merkez ve kırsal mahalle ayrımı gözetmeksizin sürdürmeye devam ediyor. Yol açma, stabilize, parke ve bakım onarım çalışmalarını yürüten Belediye ekipleriyaptığı çalışmalarla da vatandaşların taktirini topluyor.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler son olarak, Tahılalan Mahallesindekilitli beton parke taşı döşeme çalışmalarına başladı. 

Yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getiren mahalle muhtarı İsa Akkurt; Harran Belediye Başkanımız Sayın Mahmut Özyavuz’dan Allah razı olsun. İlçemizde yapmış olduğu hizmet ve yoğun çalışmalar içerisinde, kırsal mahalleri de unutmayarak bugün itibariyle Tahılalan mahallemizde örnek köy çalışmasını başlatarak kilitli parke döşeme çalışmalarına start verdi. Bu vesileyle mahallem adına genç başkanımız Mahmut Özyavuz’a yaptığı ve yapacağı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; 6 Ay gibi kısa bir süre içersin de ilçe merkezi ve mahallelerimizde var gücümüz ile çalışmalarımız devam ediyor.
Planladığımız, program çerçevesinde projelerimizi bir bir hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda Tahılalan mahallemizde kilitli parke taşı döşeme çalışmasını başlattık. Tahılalan mahalle sakinlerimize Hayırlı Olsun.

Başkan Özyavuz Dur Durak Bilmiyor
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HDP Eş Genel Başkanlığı’na Buldan ve Sancar seçildi
HDP Eş Genel Başkanlığı’na Buldan ve Sancar seçildi
Beşiktaş’taki ağaçlık alanda ölü bulundu
Beşiktaş’taki ağaçlık alanda ölü bulundu