Ustalar, Kursiyerlerle Buluştu: Halk Oyunları …

Hayatboyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından kursiyerlerin bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi ve yeni nesillere tecrübelerinin aktarılması, maddi ve manevi kültürel değerlerin yaşatılmasına yönelik yapılan "Ustalar Kursiyerlerle Buluşuyor " teması ile Haliliye Halk Eğitimi Merkezinde her ay düzenlenen etkinlik kapsamında bilgi ve beceriyle öne çıkan zanaatkar, yönetici, iş insanı ve sanatçılar kursiyerlerle buluşmaya devam ediyor.

Ustalar, Kursiyerlerle Buluştu: Halk Oyunları …
Bu içerik 206 kez okundu.

Halk Oyunları Usta Öğreticisi ve Hakemi Mehmet Çoban, Haliliye Halk Eğitimi Merkezi kursiyerleriyle buluşarak ‘ Şanlıurfa Halk Oyunları’nın çıkış öykülerini, sıra geceleri kültürünün gelecek nesillere doğru aktarılması noktasında açıklamalarda bulundu.

Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürü Uzm. Öğrt. Ömer Haydarlı,”Geçmişini bilen gençlerin geleceklerini daha iyi şekillendireceği muhakkaktır."dedi. Haydarlı, kursiyerler için en iyisini yapmaya devam edeceklerini belirterek bütün vatandaşları, Halk Eğitimi Merkezindeki kurslardan herkesi yararlanmaya davet etti.

Ustalar Kursiyerlerle Buluştu: Halk Oyunları …
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nusaybin Belediyesi'ne kayyum atandı
Nusaybin Belediyesi'ne kayyum atandı
Pence: Türkiye ve ABD Suriye'de ateşkes için anlaşmıştır
Pence: Türkiye ve ABD Suriye'de ateşkes için anlaşmıştır