Coşkun: Kültürel Çalışmalarımıza Bir Yenisini Ekledik: İrfan Sohbetleri

Şanlıurfa Memur-Sen - Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı İbrahim Coşkun, Memur-Sen, Eğitim-Bir-Sen olarak; üyelerinin sosyal doku ve manevi değerlerine katkı sunacak kültürel çalışmalara da önem verdiklerini söyledi.

268 kez okundu.
Coşkun: Kültürel Çalışmalarımıza Bir Yenisini Ekledik: İrfan Sohbetleri

Coşkun, yaptığı yazılı açıklamada,”Memur-Sen, Eğitim-Bir-Sen olarak; üyelerimizin, daha iyi bir yaşam için mali, sosyal ve özlük haklarını iyileştirme çabalarının yanında, sosyal dokumuz ve manevi değerlerimize katkı sunacak kültürel çalışmalara da önem vermekteyiz. Şanlıurfa Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen olarak bu çalışmalarımıza bir yenisini ekledik.

Kelimelerimizin, kavramlarımızın izini sürecek bir yol yürüyelim istedik. Kelimeleri azığımız kılarak bilgiyi, irfana ulaştıracak bir yaklaşım ortaya koyalım istedik. Bundan dolayı ''İRFAN SOHBETLERİ'' diyoruz. İlkini geçen cumartesi gerçekleştirdiğimiz İrfan sohbetimize yoğun ilgi ve katılım oldu. Her cumartesi ikindi namazına müteakip sendika binamızda gerçekleştireceğimiz ''İRFAN SOHBETLERİ''  Kültürel çalışmamızın hayırlara vesile olmasını diliyor ve üyelerimizin bu değerli çalışmaya katılımlarını bekliyoruz.”ifadelerine yer verdi.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail uçağı 13 yıl sonra İstanbul’a indi
İsrail uçağı 13 yıl sonra İstanbul’a indi
Yaban mantarı toplanmaya başlandı
Yaban mantarı toplanmaya başlandı