Gök,Başkan Soylu'yu Tebrik Etti

24.Dönem Şanlıurfa Milletvekili Abdülkerim Gök Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu'yu, ziyaret ederek tebrik etti.

831 kez okundu.
Gök,Başkan Soylu'yu Tebrik Etti

Ceylanpınar Yeni Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, makamında vatandaşların taleplerini dinleyip tebriklerini kabul etti.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu,YSK tarafından mazbatası iptal edilen eski belediye başkanı Abdullah Aksak'ın yerine Cuma günü belediye başkanlığı görevine seçilmesi sebebiyle gerçekleşen ziyaretlerde tebrikleri kabul ediyor. Tebrik ziyaretlerine gelen misafirleriyle tek tek ilgilenen Soylu, “Bugün olduğu gibi bugünden sonrada hep birlikte omuz omuza ilçemizi geleceğe taşımak için çalışacağız. Bu güçlü birliktelik ile ilçemizi her geçen gün daha da geliştirip, büyüterek yaşanılabilir bir ilçe haline getireceğiz” dedi.

Amaçlarının ilçenin değerine değer katıp halkın yaşam kalitesini yükseltmek olduğunu kaydeden Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, “Öncelikle bizlere güvenen, verdikleri destekle bu kutlu görevi bize emanet edip,bize güvenen bu kutlu görevi bizlere emanet eden Genel Merkezimiz ve meclis üyelerimiz ve halkımız hiçbir konuda endişe duymasın. Ben ve ekip arkadaşlarım, halkımızı hak ettiği hizmetlerle buluşturmak için yorulmadan dinlenmeden daha çok gayret göstereceğiz” şeklinde konuştu.

Gök Başkan Soylu'yu Tebrik Etti
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünya çapında can kaybı 700 bini aştı
Dünya çapında can kaybı 700 bini aştı
Baykan'da 20 hektarlık alan yandı
Baykan'da 20 hektarlık alan yandı