Siverek’te Cadde ve sokaklarda dolgu devam ediyor

Siverek Belediyesince cadde ve sokaklarda başlatılan dolgu çalışmalarına aralıksız sürdürülüyor.

Bu içerik 185 kez okundu.
Siverek’te Cadde ve sokaklarda dolgu devam ediyor

Türk Telekom, DEDAŞ ve AKSA Gaz tarafından yapılan alt yapı çalışmalarının durdurulmasının ardından esnaf ve vatandaşların yaşadığı sıkıntıların asgariye indirilmesi amacıyla dolgu çalışmasına başlandı.

Hafta sonu 21 merkez mahallede eş zamanlı olarak başlatılan çalışmalar ise aralıksız sürdürülüyor. Fen İşleri Müdürlüğü koordinasyonuyla sürdürülen çalışmaların kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

Basın Yayın ve Halk İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Alt yapı çalışmalarının sürdürüldüğü ilçemizde kazı çalışmalarının durdurulmasının ardından Belediye Başkanımız Şeyhmus Aydın’ın talimatları doğrultusunda Fen İşleri Müdürlüğümüzün koordinasyonunda ivedi olarak dolgu çalışmalarına başlanmıştır.”

Dolgu çalışmalarının vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda başlandığının belirtildiği açıklamada, “Halkımızdan gelen talepler doğrultusunda oluşması muhtemel mağduriyetlerin önünde geçilmesi amacıyla merkez mahallelerde başlanan çalışmalara devam edilmektedir. Çalışmaların bir an önce tamamlanabilmesi için tüm ekiplerimiz aralıksız çalışırken çalışmalar sırasında vatandaşlarımıza verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz.” denildi.

Siverek’te Cadde ve sokaklarda dolgu devam ediyor
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İBB’den kar uyarısı
İBB’den kar uyarısı
YSK’nin 5 üyesi kesinleşti
YSK’nin 5 üyesi kesinleşti