Kaymakam Dereci İle Başkan Ekinci Basınla bir araya geldi

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci İlçe kaymakamı Ömer Dereci 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Viranşehir'de Yerel ve ulusal Gazetecilerle kahvaltıda buluşarak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

270 kez okundu.
Kaymakam Dereci İle  Başkan Ekinci  Basınla bir araya geldi

Ulusal ve yerel gazetecilerin katıldığı  Viranşehir polis evinde gerçekleşen kahvaltıda  konuşan Belediye Başkanı Salih Ekinci 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Başkan Ekinci :"seçildiği günden bu yana geçen süreçte Viranşehir'deki gazetecilerle güzel diyaloglar içerisinde olduklarını söyleyerek, Viranşehir'deki yerel basının tarafsız, iftara ve dedikodulardan uzak, kamuya hizmet  anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti. Belediye Başkanı Ekinci ilçede yaptığı ve yapacağı çalışmaları Viranşehir yerel basının bunların tamamından haberdar olduğunu söyledi.

Viranşehir ilçe kaymakamı Ömer Dereci "10 ocak çalışan gazetecileri başta Viranşehir gazetecileri olmak üzere tüm gazetecilerin günün kutluyorum" dedi.

Gazeteciler adına da bir konuşma gerçekleştiren Viranşehir  Gazeteciler Dernek Başkanı Nurettin Karakış basına verdiği önem ve kahvaltı programı dolayısıyla Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinciye teşekkür etti. Kahvaltı programının ardından karşılıklı sohbet ve istişareler bulundu.

Kaymakam Dereci İle Başkan Ekinci Basınla bir araya geldi
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DEVA Partisi:“Çocuklarımız Geleceğimiz, Eğitim Önceliğimiz”
DEVA Partisi:“Çocuklarımız Geleceğimiz, Eğitim Önceliğimiz”
Beyazgül'den Ak Parti'nin 19.Yıl Mesajı
Beyazgül'den Ak Parti'nin 19.Yıl Mesajı