Sağlikta E-Ticaret Memnuniyeti Artiriyor

Sağlık, insanlarınsürekliarayışiçindeolduğuveyoğunbilgibirikimigerektirenbiralan. Bu alandakişilerindoğrubilgilerekısayoldanulaşmasıda oldukçaönemli.Hastanelerdenbirhizmethakkındabilgialmak, farklısağlıkkuruluşlarınaulaşmak,

234 kez okundu.
Sağlikta E-Ticaret Memnuniyeti Artiriyor

hastanelerinfiyatkarşılaştırmasınıyapmakkişilerinyaşadığıenönemlisorunlarınbaşındageliyor.Bu nedenle de sağlıktaarayışlara son vermek, hastalara farklı hizmetler arasından seçim imkânı sağlamak için bir e-sağlık platformu oluşturuldu.

21 FARKLI HASTANENİN HİZMETİNİ SUNUYOR

Oluşturulan heryerdesaglik.complatformu,şu an 4 ilde 21 hastaneninfarklıhizmetlerinikişilereulaştırıyor.Doğumpaketleri, check up, estetikvegüzellikişlemleri, online danışmanlıkhizmetlerinindışındasitedeyüzlercefarklısağlıkhizmetivegıdatakviyeleride sunulanürünlerarasındayeralıyor. Bu sayedeinsanlaristediklerihizmeti,farklıhastanelerdenkarşılaştırıp online olarak satın alabiliyor.Siteninsağladığıhizmetlerdenbirtanesi de hastaların her sürecindeyanındaolmak.Hastalar,hastanedekarşılaşabileceği her sıkıntıdailgilikişilerileiletişimegeçerekdestekisteyebiliyor.

ÖDEME SİSTEMLERİNDE GÜVENLİK SAĞLIYOR

Hastalarürüne/hizmetedairtümiçerikleri, sitedenbilerekvegörerekalıyor.Taksitavantajı, %1 sağlıkpuan, önceliklirandevu da siteninsunduğuavantajlardanbazıları.Her YerdeSağlıkplatformu, hizmetialarakhastaneyegidenhastanın,hastanedeneniyihizmetialarakayrılmasıiçingerekliolantümsüreçlerdedesteksağlıyor.

Site, aynızamandaödemesistemlerindeteknolojininbütünolanaklarınıkullanarakverigüvenliğisağlanmasınada özengösteriyor.Anlaşmalıhastanelerle,yüzde 100 hasta memnuniyetiilkesiiledoğrultusundaçalışan site, hastalaraeniyihizmetinverilmesine de dikkatediyor.Rutinsüreçlerdeanlaşmalıhastanelertümhastalarayardımcıoluyor.Karşılaşılanherhangibirolumsuzluktaisehastalar, çözümiçinsitedekiilgilikişilereulaşarakyaşadıklarısıkıntılaraçözümbulabiliyor.

Sağlikta E-Ticaret Memnuniyeti Artiriyor
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DEVA Partisi:“Çocuklarımız Geleceğimiz, Eğitim Önceliğimiz”
DEVA Partisi:“Çocuklarımız Geleceğimiz, Eğitim Önceliğimiz”
Beyazgül'den Ak Parti'nin 19.Yıl Mesajı
Beyazgül'den Ak Parti'nin 19.Yıl Mesajı