Sevinçlerini Başkan Canpolat İle Paylaştılar-(VİDEOLU)

Türkiye Kıck Boks şampiyonasında takım halinde şampiyon olan Haliliye Belediyesi Kıck Boks takımı sporcuları Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ı makamında ziyaret etti.

275 kez okundu.
Sevinçlerini Başkan Canpolat İle Paylaştılar-(VİDEOLU)

11- 19 Ocak 2020 tarihleri arasında Antalya’da yapılan Türkiye Kıck Boks şampiyonasında büyük başarı elde eden Haliliye Belediyesi Kıck Boks takımı Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ı makamında ziyaret etti. İl ve kulüpler kategorisinde 5 altın, 4 bronz madalya alarak takım halinde Türkiye şampiyonu olan sporcular kente dönerek sevinçlerini Başkan Canpolat ile paylaştılar.

Alınan büyük başarıdan dolayı sporcuları tebrik eden Belediye Başkanı Canpolat şunları kaydetti:

Kıck Boks takımımız Antalya’da düzenlenen şampiyonada grup halinde birincilik ile döndüler. Bundan dolayı Sayın Murat Akaltun’a ve değerli ekibine teşekkür ediyorum. Haliliye Belediyesi olarak spora verdiğimiz önemin bir göstergesidir. Ekip halinde Şanlıurfa isminin duyurulmasında emeği gecen hocalarımıza teşekkür ediyorum. Gençlerimize de teşekkür ediyoruz. Bu başarılardan dolayı Spor Bakanı’mızda teşekkürlerini bizlere ilettiler. En kısa zamanda inşallah Bakanımızı hep birlikte ziyaret edeceğiz.”

Ziyarette konuşan teknik direktör Murat Akaltun ise “Haliliye Belediyesi Kıck Boks takımı olarak Belediye Başkanımızın desteği ile şampiyonada güzel bir derece elde ettik. Takım halinde Türkiye şampiyonu olduk ve aynı zamanda il bazında da Türkiye şampiyonu olduk. Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Sayın Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Gerçekleşen ziyaretin ardından şampiyon sporcular makamdan ayrıldı.

Sevinçlerini Başkan Canpolat İle Paylaştılar-(VİDEO)
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fatih'te yabancı uyruklu kadın merdivenlerde ölü bulundu
Fatih'te yabancı uyruklu kadın merdivenlerde ölü bulundu
Ders Ücretlerine İlişkin Bakanlık Yazısı Yargıya Taşındı
Ders Ücretlerine İlişkin Bakanlık Yazısı Yargıya Taşındı