“Sporcular aç kalıyor”

Ceylanpınar Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Kulübü Antrenörü Metin İdoğ, “Çok açık ve net söylüyorum. Sporcular aç kalıyor” diyerek sitem etti.

508 kez okundu.
“Sporcular aç kalıyor”

Ceylanpınar Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Kulübü Menderes Atilla döneminde kendisine sağlanan imkanlarla adını Süper Lig’e yazdırmıştı.

Ancak Menderes Atilla’dan sonra başkanlık koltuğuna oturan Abdullah Aksak ve Aksak’tan sonra başkanlığa seçilen Feyyaz Soylu’da dahil olmak üzere iki başkanda takıma adeta sırt çevirdi. Önceki başkan döneminde maaşları düzenli verilen, ödenek sıkıntısı yaşamayan sporcular şu sıralar diğer bir ifadeyle kulüpte yiyecek ekmeği bulamıyor.

Takımın sahipsizliğinin farkına varan 4-5 sporcu ise çoktan takımdan ayrılarak başka takımlarla anlaşmaya vardı. Buna rağmen ise Engelsiz Ceylanlar ise bin bir zorluğa rağmen çıktıkları Süper Lig’den düşmemek için terlerinin son damlasına kadar mücadele ediyorlar.

“CEYLANPINAR’IN DEĞİL SANKİ MENDERES ATİLLA’NIN TAKIMI DİYE SIRT ÇEVİRDİLER”

Ceylanpınar Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol Kulübü Antrenörü Metin İdoğ, Ruha Haber Ajansı’na yaptığı açıklamada kendilerine sırt çevrildiğini ifade ederek, “Menderes başkan gittikten sonra ne Abdullah Aksak ne de Feyyaz Soylu bize destek oldu. 7 aydır kimseye para ödemediler. Sporculardan 4-5 kişi gittiler, başka takımlara gittiler. Bu kadroyla, bu sıkıntılarla düşmemeye çalışıyoruz. Süper Lig’de tutunmaya çalışıyoruz. Herkesin elini taşın altına koyması lazım. Ama onlar adeta bıraktılar. Adeta Ceylanpınar’ın değil sanki Menderes Atilla’nın takımı diye sırt çevirdiler” dedi. (RHA)

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koronavirüsten 21 kişi hayatını kaybetti
Koronavirüsten 21 kişi hayatını kaybetti
Suya giren 2 çocuk kayboldu
Suya giren 2 çocuk kayboldu