Eski Başkan Nihat Çiftçi’den corona virüs önerisi

Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Nihat Çiftçi, corona virüsle ilgili öneri de bulundu. Nihat Çiftçi, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Coronavirüs riskini ortadan kaldırmak için vatandaşlara kasar suyu olarak bilinen çamaşır suyu ve zeytinyağlı sabun dağıtımının Urfa’da da yapılması önerisinde bulundu.

Bu içerik 184 kez okundu.
Eski Başkan Nihat Çiftçi’den corona virüs önerisi

Geçtiğimiz günlerde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Coronavirüs riskini ortadan kaldırmak için vatandaşlara kasar suyu olarak bilinen çamaşır suyu ve zeytinyağlı sabun dağıtımı gerçekleştirmişti.

Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Nihat Çiftçi, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Coronavirüs riskini ortadan kaldırmak için vatandaşlara kasar suyu olarak bilinen çamaşır suyu ve zeytinyağlı sabun dağıtımının Urfa’da da yapılması önerisinde bulundu.

 İşte Çiftçi’nin kendi sosyal medya hesabından yaptığı o paylaşımlar:

 “Belediyelerimiz; parklardaki kullanılan malzemeleri, toplu taşıma araçları, okulları, camileri, durakları, otogarları, spor merkezleri, kültür merkezleri gibi umuma açık yerleri hijyenli hale getirmek için temizlemelidir. Dezenfekte işlemleri halkımızın sağlığı içindir.

 Coronavirüs salgını nedeniyle belediyelerimiz; imkan dahilinde dezenfekte malzemelerini geliri düşük ailelere dağıtmasında fayda vardır. Sabun, peçete, çamaşır suyu gibi malzemelere ağırlık verilmelidir. Öneriler önemlidir. Ancak alım gücü olmayan ailelerin sayısı çok fazladır.

Coronavirüs, tüm dünyada ekonomik durgunluğa yol açtı. Türkiye’de esnaf ve sanayicimizin daha fazla etkilenmemesi için özellikle işsizliğe yönelik tedbirler alınmalıdır. Hükümetimiz sosyal devlet olma gereği tüm imkânlarını bu zor günlerde insanımız için seferber etmelidir.”

 

 

Eski Başkan Nihat Çiftçi’den corona virüs önerisi
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Irak Reuters'ı ülkeden atıyor
Irak Reuters'ı ülkeden atıyor
Silvan’da sağanak yağmur hayatı felç etti
Silvan’da sağanak yağmur hayatı felç etti