“2 ay boyunca sular kesilmeyecek”-(VİDEO)

ŞUSKİ Genel Müdürü Mehmet Emin Özçınar, “talimatıyla 2 ay boyunca, tabii bu sağlık bakanlığımızın öngörüsü 3 ay olursa 3 ay 3 ay boyunca da hiçbir vatandaşımız icraya verilmeyecek, sular kapatılmayacak” dedi.

Bu içerik 282 kez okundu.
“2 ay boyunca sular kesilmeyecek”-(VİDEO)

ŞUSKİ Genel Müdürü Mehmet Emin Özçınar, ŞUSKİ Genel Müdürlüğü’nde basın toplantısı düzenledi. Müdür Özçınar, basın toplantısında talimatlar doğrultusunda iki ay boyunca suların kesilmeyeceğini ifade etti.

İşte Özçınar’ın basın toplantısında satır başları:

‘’ Şanlıurfa ŞUSKİ Genel Müdürlüğü olarak abonelerimizin su borçlarına yönelik bilgilendirme amaçlı önceden hazırlanmış düzenli olarak gönderilen borç bildirim ihbarnamesini, bazı sosyal medya hesaplarında Şanlıurfa ŞUSKİ Genel Müdürlüğünün vatandaşı icraya verdiği ve su kesintisine gidildiği şeklinde kasıtlı olarak ve saptırılarak paylaşılmıştır.

Doğrusu ise salgın hastalığın başlamasıyla birlikte 211 abonenin kapatılan suyu hemen açılmış, su kesintileri tamamen durdurulmuş ve yeni icra işlemleri de başlatılmıştır. Halk sağlığı nedeniyle su borcundan dolayı hiçbir abonenin suyu kesilmeyeceği 13 Mart 2020 tarihinde ŞUSKİ Genel Müdürlüğü resmi sosyal medya hesabı aracılığı ile halkımıza duyurulmuştur’’ifadelerine yer verildi.

“2 ay boyunca sular kesilmeyecek”

 

 

 

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Irak Reuters'ı ülkeden atıyor
Irak Reuters'ı ülkeden atıyor
Silvan’da sağanak yağmur hayatı felç etti
Silvan’da sağanak yağmur hayatı felç etti