Suruç'ta Kıbrıs Gazisi Unutulmadı

Suruç'ta sokağa çıkamayan ve kimsesi olmayan Kıbrıs Gazisine emniyet yetkilileri yardımcı oldu.

Bu içerik 156 kez okundu.
Suruç'ta Kıbrıs Gazisi Unutulmadı

İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen genelge ile Korona Virüs ( Covid-19) önlemleri kapsamında ülke genelinde 65 yaş üstünde bulunan vatandaşların sokağa çıkması yasaklanırken Suruç ilçesinde de önlemler arttırıldı.

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş baskanlığında oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu kimsesi olmayan 65 yaşındaki vatandanşların temel ihtiyaçlarını karşılarken ,destek grubunda bulunan Suruç Ilçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler 155 Polis imdat hattını arayarak yardım talebinde bulunan Kıbrıs Gazisi Celal Coşkun'a yardım talebini yerine getirmek amacıyla İlce Emniyet Müdürü İdris Yılmaz'ın talimatıyla evinde ziyaret ettiler.
Ekiplerin ziyaretinden dolayı mutlu olduğunu dile getiren Kıbrıs Gazisi " Devletimizden Allah razı olsun, şu anda evimde kimsem yok. Onun için aradım sağolsunlar anında yetiştiler " dedi.

Kıbrıs Gazisi Celâl Coşkun ile bir sure sohbet eden Suruç İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polisler gazinin bankadan parasını çektiler, elektrik ve su faturası ödedikten sonra dekontlarını kendisine teslim ettiler.

Öte yandan vatandaşlar Emniyet Müdürlüğü yetkililerine tesekkur ettiler.

 

( RHA AJANS/RHA)

Suruç'ta Kıbrıs Gazisi Unutulmadı
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni hastane yapılıyor
Yeni hastane yapılıyor
Karakeçili: Tarım Bakanlığının tarım kenti ile derdi ne?
Karakeçili: Tarım Bakanlığının tarım kenti ile derdi ne?