Gözler Urfa belediye başkanlarında!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, koronavirüs salgınına karşı vatandaşların sağlığını korumak için gece gündüz çalışan belediye çalışanlarına 1000 lira ikramiye vereceklerini açıkladı. Fatma Şahin’in bu hareketinden sonra gözler Şanlıurfa’daki belediye başkanlarına çevrildi.

Bu içerik 263 kez okundu.
Gözler Urfa belediye başkanlarında!

Çin’de ortaya çıktıktan sonra binlerce insanın ölümüne neden olan koronavirüse karşı Türkiye’de de tedbirler arttırılıyor. Bu kapsamda çalışmalar kent genelinde sürdürülüyor.

Başta sağlık çalışanları olmak üzere şüphesiz belediye çalışanları da yoğun mesai harcıyor. Koronavirüsle mücadele kapsamında sahada gece gündüz demeden vatandaşların sağlığını korumak, ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çalışan Gaziantepli belediye çalışanlarına, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'den güzel haber var. Şahin, mesai harcayan belediye çalışanlarına 1000 lira ikramiye vereceklerini açıklayarak, ''Bu kararla günlük yevmiyeye artı 33 TL ikramiye vereceğiz, bu da aylıklarında 1000 liraya tekabül edecek.'' dedi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in belediye çalışanlarına yaptığı bu jestten sonra gözler ise Şanlıurfa’daki belediye çalışanlarına çevrildi.

Koronavirüsle mücadele kapsamında sahada gece gündüz demeden vatandaşların sağlığını korumak, ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çalışan Şanlıurfa’daki belediye çalışanlarına belediye başkanlarının bu tür bir jest yapıp yapmayacağı ise merak konusu oldu. (RHA)

 

 

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni hastane yapılıyor
Yeni hastane yapılıyor
Karakeçili: Tarım Bakanlığının tarım kenti ile derdi ne?
Karakeçili: Tarım Bakanlığının tarım kenti ile derdi ne?