ASKF Başkan Adayı Yükselir Vaatlerini Sıraladı

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Başkan adayı Adnan Yükselir,Urfa amatör sporları için planladıkları projeleri RHA AJANS vasıtasıyla kamuoyuna açıkladı.

939 kez okundu.
ASKF Başkan Adayı Yükselir Vaatlerini Sıraladı

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Başkan adayı Adnan Yükselir, Urfa amatör sporları için planladıkları projeleri RHA AJANS vasıtasıyla kamuoyuna açıkladı.

'HER KULÜBE BİR OFİS SÖZÜ'


Mayıs ayı içerisinde yapılması planlanan Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Şanlıurfa şubesi olağan kongresinde başkanlığa aday olan Adnan Yükselir,seçilmesi halinde Urfa amatör sporları için vaatlerini sıraladı.Son günlerde amatör takımları yöneticileri tarafından yoğun katılım ve destek gören gören Başkan adayı Yükselir,Şanlıurfa'da amatör spor evini yapacağını,amatörlere yönelik Maşuk'ta 2 tane semt sahasını Urfa'ya kazandıracağını,Şanlıurfa'daki tüm kulüplere birer ofis yapılması yönündeki vaatler öne çıkan sözler oldu.


ASKF Başkan adayı Yükselir,amatör spor kulüpleri delegasyonuna seslenerek şunları söyledi:''Sevgili delegasyon ASKFbağlı kulüplerimiz 3 yıl zarfında yönetim kurulumuz başkanımızla birlikte bir çok projelere imza atık yaptıklarımızın dışında protokol imzaladığımız halde bazı projelerimizi ihale aşamasına getiremedik.


'EN ÖNEMLİ ÜÇ PROJEM'

1-Amatör evi projesini Büyükşehir belediyesiyle protokol imzaladığımız halde ihale aşamasına getiremedik.


2-Maşukta 2 tane sahanın yer tahsisi yapıldığı halde tasarruf tedbirlerinden dolayı onunda ihalesi hala yapılamadı.


 

3-Kulüplerimize verdiğimiz söz doğrultusunda muhalli kulüplerimize birer tane ofis sözüm vardı,inşallah kazandığımız takdirde 1.önceliğimiz bu 3 projenin hayata geçirilmesi olacaktır.Zaten sponsorluk anlaşmaları neticesinden Büyükşehir belediyesinden aldığımız nakdi yardımlar ve malzeme yardımları bunlar rutin şekilde devam edecektir.

Yıllarca elimizde olan bayrağı bundan sonra daha yükseklere asacağımızı umut ediyorum,Amatör spor kulüplerimize ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte en iyi şekilde hizmet edeceğimizi bildirir.Gerçekten Urfa’da sevilen sayılan arkadaşlarımızdan çok güzel bir yönetim kurulu oluşturuyoruz.Özellikle herkesin beğenisini ve takdirini kazanacak bir yönetim kuracağız.Gittiği bütün STK’lardan boş dönmeyip urfasporuna daha güzel projeler yaratıp altına imzamızı atacağız inşallah.

AKTAŞOĞLU'NA BAŞARILAR DİLİYORUM

Bugüne kadar bizlerden desteğini belirten tüm kulüplerimize ben ve yönetim arkadaşlarım adına sonsuz teşekkürlerimizi iletiriz.İnşallah bizde onların bu güvenlerine layık olma sözü veriyoruz.Yıllarca beraber çalıştığım yönetim kurulunda beraber olduğum son 3 yıl içerisindede başkanlığımı yapan,Sayın Mehmet Aktaşoğluna başarılar diliyorum.

'POLEMİKLERE GİRMEYECEĞİM'

Gerçekten Urfa sporuna beraber çok emeğimiz oldu kader bizi şimdi rakip pozisyonuna getirdi ama hiç önemli değil konu hizmetse ve dünyanın sonu değil ise bir tarafın kazanacağı,Öbür tarafında yine her konuda kazananın yanında olacağını belirtmek isterim.Sayın Mehmet Aktaşoğlu daima benim ağabeyimdir.Rakipte olabiliriz ama hiç bir zaman aramızda polemiklerin olacağını düşünmüyorum.

'EKSİK KALAN PROJELERİN SÖZÜNÜ VERİYORUM'

İnşallah kırmadan,dökmeden güzel bir seçim çalışması yaparız.Bu duygu ve düşüncelerle bütün Şanlıurfa spor camiasına sevgi ve saygılarımı sunar,Rabbim bizi covid-19 belasından kurtarır tekrar eski mutlu günlerimize takımlarımızın yeşil sahalarda mücadele edecek günleri görmeyi nasip eder.
Yarım kalan bütün projelerin tamamının Allah’ın izniyle tamamlayacağımızı ben ve yönetimim adına söz veriyoruz.''Dedi.

ASKF Başkan Adayı Yükselir Vaatlerini Sıraladı
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzaktan eğitim süreklileşecek
Uzaktan eğitim süreklileşecek
Dünya Sağlık Örgütü’nden maske uyarısı
Dünya Sağlık Örgütü’nden maske uyarısı