Coşkun: Gönüllerimiz Bir,Bayramımız Mübarek Olsun

Memur-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun, "Kovid-19 salgını sebebiyle Ramazan Bayramı’nı evlerimizde geçirecek olsak da kardeşliğimizin, birlik ve beraberliğimizin mesafelerle engellenemeyecek nitelikte, gönülden gönüle ulaşan bir bağ olduğunu biliyoruz" dedi.

145 kez okundu.
Coşkun: Gönüllerimiz Bir,Bayramımız Mübarek Olsun

Memur-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını kutladı.

Başkan Aydın, mesajında, "Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayında tuttuğumuz oruçların, yaptığımız ibadetlerin, verdiğimiz sadakaların benliğimizin arınmasına, gönüllerimizin saadet,nefsimizin sükûn bulmasına vesile olmasını diliyoruz.

Ramazan ayı,gelişiyle birlikte hayatımızdaki birçok değeri ihya ediyor,bazı güzel alışkanlıkları; sosyal yardımlaşma, dayanışma, sahiplenme ve birlikte var olma duygumuzu canlı ve diri tutuyor.

Kovid-19 salgını sebebiyle Ramazan Bayramı’nı evlerimizde geçirecek olsak da kardeşliğimizin, birlik ve beraberliğimizin mesafelerle engellenemeyecek nitelikte, gönülden gönüle ulaşan bir bağ olduğunu biliyoruz.

Bu mübarek günde her ne kadar yan yana gelemezsek de, kucaklaşamazsak da, büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öpmekten mahrum kalıyor olsak da eve sığdırdığımız bu mahzun bayramımızın müjdeli günlerin habercisi olmasını temenni ediyor; milletimize ve İslam âlemine hayırlar getirmesini diliyoruz" ifadelerini kullandı.

Coşkun Gönüllerimiz Bir Bayramımız Mübarek Olsun
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzaktan eğitim süreklileşecek
Uzaktan eğitim süreklileşecek
Dünya Sağlık Örgütü’nden maske uyarısı
Dünya Sağlık Örgütü’nden maske uyarısı