“Sağlıklı olana her gün bayramdır”

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V.Kenan AKTAŞ Ramazan Bayramı nedeniyle bir Bayram mesajı yayımladı. Aktaş mesajında; Rahmet, manevi kurtuluş ve bereket ayı olan Mübarek Ramazan’ı geride bırakarak Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sevinç mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz. Bu yıl Ramazanımızı ve Ramazan Bayramımızı, içinde bulunduğumuz COVİD -19 salgını sebebiyle daha farklı şartlarda idrak ettik.

639 kez okundu.
“Sağlıklı olana her gün bayramdır”

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V.Kenan AKTAŞ Ramazan Bayramı nedeniyle bir Bayram mesajı yayımladı.
Aktaş mesajında; Rahmet, manevi kurtuluş ve bereket ayı olan Mübarek Ramazan’ı geride bırakarak Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sevinç mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz. Bu yıl Ramazanımızı ve Ramazan Bayramımızı, içinde bulunduğumuz COVİD -19 salgını sebebiyle daha farklı şartlarda idrak ettik.

Devletimizin bu salgını ülkemizin en az zararla atlatması için aldığı tedbirlerle, milletimizin dayanışma ruhu ile verdiği desteklerle COVID-19  mücadelesinde çok şükür çok iyi bir noktadayız. Açıkça ifade etmeliyim ki bu zorlu süreçte bu güzel ülkenin vatandaşı olmanın iftiharını yaşadık. Devletimizle bir kez daha gurur duyduk” dedi.

Aktaş Corona Virüs nedeniyle yaşanılan zor günlerin en kısa sürede atlatılacağını belirterek “Son günlerde gelen güzel haberler umudumuzu güçlendirmektedir. Burada milletçe bize düşen, asırlardır en sıkıntılı günlerde ortaya koyduğumuz beraberlik ve dayanışma ruhu ile devletimizin aldığı tedbirlere sabırla sarılmaktır.” dedi

Suruç Belediyesi olarak Salgının en başından beri Suruç’lu hemşerilerinin yanlarında olduklarının altını çizen Başkan V.Aktaş “ Her alanda hemşerilerimize hizmet etmek için tüm çalışanlarımızla ve her türlü imkanımızla büyük bir efor sarf ettik. Bütün cadde ve sokaklarımızı dezenfekte ettik. Büyüklerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için fedakârca çalışan Suruç Vefa Destek Grubumuza her türlü desteği verdik. Tüm Suruç ilçemizde hem esnaflarımıza hem de vatandaşlarımıza maske dağıttık. Ramazan ayı boyunca 5 bine yakın ihtiyaç sahibi vatandaşımıza yardım paketlerimizi ulaştırdık. Ayni ve nakdi destek sağladık. Bugüne kadar siz değerli Suruçlu hemşerilerimiz için aldığımız tedbirleri, Bayram süresince de  sokağa çıkış kısıtlaması çerçevesinde hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

“Sağlıklı olana her gün bayramdır”. Bu duygu ve düşüncelerle başta Suruçlu hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam alemine hayırlı bayramlar dilerken , nice sağlıklı günlerde daha güzel bayramlara kavuşmayı diliyor, sevgiyle ve saygıyla bayramınızı tebrik ediyorum.'' dedi.

“Sağlıklı olana her gün bayramdır”
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzaktan eğitim süreklileşecek
Uzaktan eğitim süreklileşecek
Dünya Sağlık Örgütü’nden maske uyarısı
Dünya Sağlık Örgütü’nden maske uyarısı