Başkan Yalçınkaya: Halkımızın Her Alanda Yanında Olduk

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya, geçtiğimiz Ramazan Ayında belediye olarak yaptıkları çalışmalara ilişkin yaptığı Değerlendirmede, Akçakale halkının her alanda yanlarında olduklarını vurguladı.

724 kez okundu.
Başkan Yalçınkaya: Halkımızın Her Alanda Yanında Olduk

Koronavirüs tedbirleri kapsamında geçen Ramazan Ayı boyunca ilçe sakinlerine yönelik sosyal alanda yaptıkları çalışmaları değerlendiren Başkan Mehmet Yalçınkaya, gıda kolisi dağıtımından iftar vakti sıcak yemek ikramına kadar her alanda Akçakale halkının yanında olduklarını kaydetti. Koronavirüs tedbirleri kapsamında da dezenfeksiyon çalışmalarından hijyeni seti dağıtımına kadar hummalı şekilde çalıştıklarının altını çizen Başkan Yalçınkaya, değerlendirmelerinde şunları söyledi:

“Mübarek Ramazan Ayını geride bıraktık. 1 ay süresince burada yaşanan virüs sıkıntısını hafifletmek üzere hem devletimiz hem de belediyemiz büyük gayret sarf etti. Bunu da çok güzel bir şekilde başardık. Maske dağıtımı, dezenfeksiyon, gıda kolileri, iftarlık yemek dağıtımı, alışveriş kartı dağıtımları ile her türlü alanda sosyal dayanışma içerisinde olduk. Fakir, fukaranın bu ayı rahat geçirmesi için elimizden geleni yaptık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde vefa grupları, kaymakamlıklarımızın ve tüm kuruluşların yapmış olduğu çalışmalar her kesimin taktirini kazanmıştır. İlimizdeki tüm belediyeler, bizler de dahil olmak üzere çok güzel bir çalışma sergiledik. Vatandaşlarımızın bu hastalık süresince gösterdiği hassasiyete teşekkür ediyorum. Bizim bütün gayretimiz, Akçakale’yi yıldız bir ilçe yapmak. Burayı sınırda muhteşem bir ilçe ve büyük yatırımları yapma amacındayız.”

Başkan Mehmet Yalçınkaya, değerlendirmelerinin sonunda temel ve sosyal belediyecilik alanında çalışmalara devan edeceklerini ifade etti.

Zabıta halkın sağlığı Viranşehir Belediyesi Koronavirüs salgını kentteki semt pazarlarına ihbar hattına Dezenfekte Ateş Ölçümü Tarım Orman Bakanlığının Urfalı Çifçtinin Psikolojik bağışıklık yüksek
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Malazgirt’te sele kapılan 50 hayvan öldü
Malazgirt’te sele kapılan 50 hayvan öldü
DEDAŞ’ın plansız kesintileri Urfalı vatandaşları canından bezdirdi
DEDAŞ’ın plansız kesintileri Urfalı vatandaşları canından bezdirdi