Coşkun’dan CHP Karaköprü İlçe Başkanlığına Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Karaköprü İlçe Başkanlığı önceki gün yeni yerinde hizmet vermeye başladı. Şanlıurfa Cumhuriyet Halk Partisi Basın Yayın ve Halkla ilişkilerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı C.Cahit Coşkun, Cumhuriyet Halk Partisi Karaköprü İlçe Başkanı Yusuf Ziya Ural’ı ziyaret ederek tebrik etti.

2143 kez okundu.
Coşkun’dan CHP Karaköprü İlçe Başkanlığına Ziyaret Advert

Cumhuriyet Halk Partisi Karaköprü İlçe Başkanlığı İlçenin Karşıyaka Mahallesinde yeni binasında hizmete başladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Karaköprü İlçe Başkanlığına seçilen Yusuf Ziya Ural, yeni hizmet binasında çalışmalarına başladı. İlçe Başkanı Ural’ı bugün Partinin yeni hizmet binasında Şanlıurfa Cumhuriyet Halk Partisi Basın Yayın ve Halkla ilişkilerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı C.Cahit Coşkun, ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili Açıklama yapan İl Başkan Yardımcısı C.Cahit Coşkun, “Bugün Cumhuriyet Halk Partisi Karaköprü İlçe Başkanlığımızı ziyaret ettik. Yaklaşık 5 ay önce göreve gelen İlçe Başkanımız Yusuf Ziya Ural, genç, dinamik ve azimli bir kardeşimiz.

Şanlıurfa’nın gelişen, büyüyen ve modernleşen İlçesi Karaköprü’de  Ural’ın başarılı çalışmalar yaptığını görüyoruz. Bizlerde Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Yönetimi olarak Karaköprü İlçe Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Ural ve Yönetimine her türlü desteği saylayacağımızı belirtmek istiyorum. Cumhuriyet Halk Partisi Karaköprü İlçe Başkanımız Yusuf Ziya Ural ve Yönetimine başlarılar diliyorum” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Karaköprü İlçe Başkanı Yusuf Ziya Ural, yaptığı açıklamada; “korona virüs salgını nedeniyle, İlçe Başkanlığımızın hizmet binasını tören düzenlemeden İlçenin Karşıyaka Mahallesinde hizmete açtık. İlçe Başkanlığımızı bugün de Şanlıurfa Cumhuriyet Halk Partisi Basın Yayın ve Halkla ilişkilerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı C.Cahit Coşkun, ziyaret etti. Sayın Coşkun ile bilgi alış verişinde bulunduk.

Ziyaretlerinden dolayı Şanlıurfa Cumhuriyet Halk Partisi Basın Yayın ve Halkla ilişkilerden sorumlu İl Başkan Yardımcımız C.Cahit Coşkun’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Coşkun’dan CHP Karaköprü İlçe Başkanlığına Ziyaret
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mobil kuaför tırı Gazipaşa’da
Mobil kuaför tırı Gazipaşa’da
‘Sağlıklı Çevre Temiz Antalya’ Büyükşehir’in Fotoğraf Yarışması sonuçlandı
‘Sağlıklı Çevre Temiz Antalya’ Büyükşehir’in Fotoğraf Yarışması sonuçlandı