Şanlıurfa’da halı sahalar tekrar kapatıldı mı?

Koronavirüs tedbirleri kapsamında halı sahalar kapatılmıştı. 1 Haziran normalleşme takvimiyle beraber halı sahalar tekrar açıldı ve ilk futbol maçları yapıldı. Öte yandan, halı sahalar tekrar kapandı iddiası gündeme geldi.

804 kez okundu.
Şanlıurfa’da halı sahalar tekrar kapatıldı mı?

Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında halı sahalar kapatılmıştı ve 2,5 aydır hizmet veremiyorlardı. Kapalı olan halı sahalar, normalleşme dönemi kapsamında tekrardan açıldı ve ilk maçlar oynandı. Şanlıurfa'da ise gündeme ise halı sahalar yeniden kapandı iddiası düştü.

HALI SAHALAR TEKRAR KAPANDI MI?

Koronavirüs salgını nedeniyle ülkemizde alınan tedbirlerden birisi de halı sahaların kapatılması olmuştu.2,5 aydır kapalı olan halı sahalar, 1 Haziran normalleşme takvimiyle beraber yeniden futbol sevenlere hizmet vermeye başlamıştı. Halı sahalar futbolseverlere hizmet vermeye başladıktan sonra ilk futbol maçları da yapıldı.

Öte yandan, 'Halı sahalar yeniden kapandı' iddiası gündeme geldi. Konuyla ilgili olarak resmiyet kazanan bir durum henüz olmamasıyla birlikte, İçişleri Bakanlığı sitesinde de böyle bir genelge duyurulmadı.

HALISAHA SAHİPLERİ RESMİ KARAR OLMADAN KAPATMAYA TEPKİLİ!

İddiaya göre, Şanlıurfa’daki halı saha sahipleri kendilerine güvenlik birimlerinin geldiğini ve halı sahaların kapatılması gerektiğini ifade etti. Ancak halı saha sahipleri ne İçişleri Bakanlığı ne de Şanlıurfa Valiliği'nin bu yönde bir resmi karar aldığını ifade etti. Halı saha sahipleri resmi karar olmadan kapatmaya tepki gösterdi.

(RHA)

Koronavirüs tedbirleri kapsamınd a halı sahalar kapatılmıştı 1 Haziran normalleşme takvimiyle beraber halı sahalar tekrar açıldı ve ilk futbol maçları yapıldı Öte yandan halı sahalar tekrar kapandı iddi
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suudi Arabistan’da koronavirüsten kurtulanların sayısı 150 bine yaklaştı
Suudi Arabistan’da koronavirüsten kurtulanların sayısı 150 bine yaklaştı
İzmir'de yangınların yüzde 42’si sigara izmariti kaynaklı
İzmir'de yangınların yüzde 42’si sigara izmariti kaynaklı