Bahçelievler’de fuhuş ve uyuşturucu için kullanılan günlük evler mühürlendi

Bahçelievler’de günlük daire adı altında geçen ve fuhuş, uyuşturucu gibi amaçlarla kullanılan evler mühürlendi.

293 kez okundu.
Bahçelievler’de fuhuş ve uyuşturucu için kullanılan günlük evler mühürlendi

 Haliliye ilçesine bağlı Bahçelievler Mahallesi’nde günlük kiralık ev adı altında 100 TL’ye kiralanan evler polis tarafından mühürlendi. Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Mehmet Nur Karadaş, mahallede uyuşturucu ve fuhuş gibi amaçlarla kullanılan evleri tespit ederek durumu emniyet birimlerine bildirdi.

 

Emniyet birimleri yaptıkları incelemede günlük kiralık ev adı altında geçen dairelerde yaptıkları incelemede evlerin farklı amaçlarla kullanıldığını tespit ederek evleri mühürledi ve sorumlular hakkında işlem yaptı.

Öte yandan vatandaşlar Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Mehmet Nur Karadaş'ı tebrik ederek diğer mahalle muhtarlarının da benzer hareketlerde bulunmasını istedi.

 

“BİZ MAHALLEMİZDE İLK ADIMI ATARAK BU TÜR EVLERİ MÜHÜRLETTİK”

Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Mehmet Nur Karadaş, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bahçelievler mahallemizde günlük adı altında verilen daireler pislik yuvasına dönüşmeye başlamıştı. Bu evlerde fuhuştan uyuşturucuya her türlü pislik oluşmaktadır. Biz mahallemizde ilk adımı atarak bu tür evleri mühürlettik. Bu örnek davranışımızdan dolayı gelen tebrikler için herkese teşekkürlerimi sunarım. Bu konuda her türlü baskıyı yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Bizlere bu konuda yardımcı olan tüm emniyet ve güvenlik birimlerimize de ayrıca teşekkürlerimi sunarım.”

(RHA)

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ayasofya'da ilk namaz 24 Temmuz'da kılınacak
Ayasofya'da ilk namaz 24 Temmuz'da kılınacak
Dersim keçileri için ‘kırmızı liste’ uyarısı
Dersim keçileri için ‘kırmızı liste’ uyarısı