Şanlıurfaspor’a anlamlı ilk bağış-(VİDEOLU)

Nur Hayat Tıp Merkezi ve Hayat Ambulans işletme sahibi Salih Çoban, Şanlıurfaspor’a 20-25 bin lira değerinde bir yıl ücretsiz ambulans hizmeti vereceklerini ifade etti.

293 kez okundu.
Şanlıurfaspor’a anlamlı ilk bağış-(VİDEOLU)

Son günlerde ekonomik nedenlerden dolayı zor günlerden geçen Şanlıurfaspor için Şanlıurfaspor Kulübü Yönetimi tarafından “Şanlıurfaspor İçin Can Suyu” Kampanyası başlattı.

Kampanyanın ilk bağışını yapan Başkan Nur Hayat Tıp Merkezi ve Hayat Ambulans işletme sahibi Salih Çoban, Şanlıurfaspor için herkesi destek vermeye davet etti.

Nur Hayat Tıp Merkezi ve Hayat Ambulans işletme sahibi Salih Çoban, Şanlıurfaspor’a 20-25 bin lira değerinde bir yıl ücretsiz ambulans hizmeti vereceklerini ifade etti.

“1 YIL AMBULANS HİZMETİ DEMEK SENELİK 20-25 BİN LİRA SAĞLIK HİZMETİ DEMEK”

Nur Hayat Tıp Merkezi ve Hayat Ambulans işletme sahibi Salih Çoban, Şanlıurfaspor’a 20-25 bin lira değerinde bir yıl ücretsiz ambulans hizmeti vereceklerini ifade etti. Çoban, “Madem yönetimimiz canla başla çalışıyor bir destek de bizden olsun Nur Hayat Tıp Merkezi olarak, Hayat Ambulans olarak, sağlık hizmetleri olarak Şanlıurfaspor’sa başarılar dilerim. Ambulansımız Şanlıurfaspor’a bir yıl boyunca ücretsiz hizmet verecek. Nur Hayat Tıp Merkezi olarak az veya çok önemli değil diyerek böyle bir kampanya başlattık. 1 yıl ambulans hizmeti demek senelik 20-25 bin lira sağlık hizmeti demek. Eğer Şanlıurfaspor bir yerlere gelirse ne mutlu bize. Şanlıurfaspor ile ilgili beyaz bir sayfa açılmıştır, gelin bu beyaz sayfaya bir el atalım. Şanlıurfaspor demek Şanlıurfa demektir. Bu bağışımız Urfaspor’a bir gelir ve hizmet olacaktır.

Şanlıurfaspor’a anlamlı ilk bağış
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avustralya polisi maske takmayan kadını neredeyse boğuyordu
Avustralya polisi maske takmayan kadını neredeyse boğuyordu
Suudi Arabistan’da virüsten kurtulanların sayısı 255 bini aştı
Suudi Arabistan’da virüsten kurtulanların sayısı 255 bini aştı