Kırmızı: Şehrimiz iki bayramı bir arada yaşayacak

Şanlıurfa Oduncular ve Kömürcüler Derneği Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfaspor Taraftarlardan ve Stattan sorumlu Başkan Yardımcısı Aziz Kırmızı “Kurban bayramına tekrar kavuşmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz” dedi.

494 kez okundu.
Kırmızı: Şehrimiz iki bayramı bir arada yaşayacak

Şanlıurfa Oduncular ve Kömürcüler Derneği Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfaspor Taraftarlardan ve Stattan sorumlu Başkan Yardımcısı Aziz Kırmızı, İslam aleminde yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı dini bayramlardan olan " Kurban bayramına tekrar kavuşmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz" dedi.

“MİLLETİMİZİN BİRLİK VE BERABERLİĞİ, KARDEŞLİK VE DAYANIŞMA RUHU BAYRAM GÜNLERİNDE DAHA DA GELİŞİR VE PEKİŞİR”

Bayramların çok özel günler oluğunu da vurgulayan Başkan Yardımcısı Kırmızı, "Milletimizin birlik ve beraberliği, kardeşlik ve dayanışma ruhu bayram günlerinde daha da gelişir ve pekişir. Kurban Bayramı'nı böylesine güzel manevi heyecanlarla karşılarken, milletimizin her yeni bayrama biraz daha mutlu girdiğini görmenin sevinci içindeyiz. Kaza ve belaların bertaraf olduğu, dargınlıkların ve küskünlüklerin unutulduğu, örf ve adetlerin uygulandığı önemli günlerden biri olan Kurban bayramını idrak ettiğimiz şu günlerde İslam coğrafyasında umutların yeşermesi ve kaosun bitmesinin en büyük temennimizdir” dedi.

“BU KARAR AYNI ZAMANDA ŞEHRİMİZE İKİNCİ BAYRAMI YAŞATTI”

Başkan Yardımcısı Kırmızı, Şanlıurfaspor’un yoluna 2.Lig’de devam edecek olmasının kendilerine ikinci bayramı yaşattığını belirterek, “Biz Kurban Bayramı’na girerken aslında bir bayramı daha yaşıyoruz. Öyle ki bildiğiniz üzere alınan kararla tüm liglerden küme düşme kaldırıldı. Alınan kararla beraber Şanlıurfaspor ligde kaldı ve yoluna 2.Lig’de devam edecek. Bu karar aynı zamanda şehrimize ikinci bayramı yaşattı. Ben tüm siyasilerimizden, bürokratlarımızdan ve vatandaşlarımızdan destek beklediğimi ifade ediyorum. Gelin hep beraber Şanlıurfaspor’a bir el atalım ve Şanlıurfaspor yok olmasın. Başka Şanlıurfaspor yok” diye konuştu.

Kırmızı Şehrimiz iki bayramı bir arada yaşayacak
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avustralya polisi maske takmayan kadını neredeyse boğuyordu
Avustralya polisi maske takmayan kadını neredeyse boğuyordu
Suudi Arabistan’da virüsten kurtulanların sayısı 255 bini aştı
Suudi Arabistan’da virüsten kurtulanların sayısı 255 bini aştı