Başkan Ekinci Soluğu Ordu'da aldı

Şanlıurfa'nın Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Ordu'da denize girerek akıntıya kapılan 17 yaşındaki Mehmet Zencirci'nin bulunması çalışmaları için soluğu Ordu'da aldı.

291 kez okundu.
Başkan Ekinci Soluğu Ordu'da aldı

Şanlıurfa'nın Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Ordu'da denize girerek akıntıya kapılan 17 yaşındaki Mehmet Zencirci'nin bulunması çalışmalarıiçin soluğu Ordu'da aldı.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Ordu'nun Perşembe ilçesinde serinlemek için girdiği denizde akıntıya kapılarak kaybolan Viranşehirli Mehmet Zencirci’nin arama kurtarma çalışmalarının devam ettiği olay yerinde kederli ailenin yanında yer aldı.

17 yaşındaki Mehmet Zencirci'yi arama kurtarma çalışmalarının dalgıçlar, Sahil Güvenlik Ekipleri ve AFAD ile tüm imkânların seferber edildiğini belirten Başkan Ekinci; "Arama kurtarma çalışmalarında hemşerilerimizi bir an olsun yalnız bırakmayan Ordu Valimiz Tuncay Sonel'den, Bölge Milletvekillerimizden, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Hilmi Güler'den, Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Tandoğan'dan ve AFAD ekiplerinden Allah razı olsun" dedi. Başkan Ekinci akşam saatlerine kadar olay yerinden ayrılmayarak, kederli aileye destek verdi.

Başkan Ekinci Soluğu Ordu'da aldı
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Marmara Denizi’nde bir deprem daha
Marmara Denizi’nde bir deprem daha
Erdoğan 6 üniversiteye rektör atadı
Erdoğan 6 üniversiteye rektör atadı