Haktankaçmaz, 3 puan silme cezası hakkında konuştu

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanlarından İbrahim Halil Haktankaçmaz, “3 puan ceza gelebilmesi için transfer sezonunun bitmesi lazım” dedi.

576 kez okundu.
Haktankaçmaz, 3 puan silme cezası hakkında konuştu

Şanlıurfaspor Kulüp Başkan Adayı Hasan Şahin, Türkiye Futbol Federasyonu, Ulusal Kulüp Lisans Sistemi kapsamında yapılan değerlendirme sonrası Şanlıurfaspor’a 3 puan silme cezasının verildiğini açıkladı.

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanlarından İbrahim Halil Haktankaçmaz ise puan silme cezasının söz konusu olmadığını ve 3 puan silme cezası alabilmesi için Şanlıurfaspor’un transfer tahtasını açması gerektiğini ifade eti.

“ÖNCE TRANSFER SEZONU AÇILACAK VE KAPALI OLAN TRANSFER TAHTASI AÇILACAK Kİ 3 PUAN SİLME CEZASI GELSİN”

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanlarından İbrahim Halil Haktankaçmaz, 3 puan silme cezası için kapalı olan transfer tahtasının açılması ve transfer sezonun bitmesi gerektiğini ifade ederek, “Şanlıurfaspor’a 3 puan silme cezası verilmesi şu anda söz konusu değildir. Şanlıurfaspor’a 3 puan silme cezası verilebilmesi için öncelikle başlayan transfer sezonunun bitmesi gerekiyor. Ve bildiğiniz üzere Şanlıurfaspor’un borçlarından dolayı kapalı olan transfer tahtasının da açılması gerekiyor. Yani kısaca önce transfer sezonu açılacak ve kapalı olan transfer tahtası açılacak ki 3 puan silme cezası gelsin” dedi.

 

RHA

Haktankaçmaz 3 puan silme cezası hakkında konuştu şanlıurfaspor
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cizre'de trafik kazası: 2 yaralı
Cizre'de trafik kazası: 2 yaralı
İl Milli Eğitim Müdürlüğü okullar için hazırlık yaptı mı?
İl Milli Eğitim Müdürlüğü okullar için hazırlık yaptı mı?