Ekinci, ''Halkımıza yaptığımız hizmet bizi mutlu ediyor”

Viranşehir belediye başkanı Salih Ekinci başkan yardımcısı Mehmet Ragıp Yıldırım viranşehir belediye meclis üyeler Ahmet Güneş ve Fatih Şenbayram , ilçedeki birkethane esnafını ziyaret etti. Viranşehir'de brikethane işletmeciliği yapan esnaflarla fikir alışverişinde bulunan Başkan Ekinci, belediyenin hizmetleri ile esnafın talepleri konusunda istişarelerde bulundu.

293 kez okundu.
Ekinci, ''Halkımıza yaptığımız hizmet bizi mutlu ediyor”

Viranşehir belediye başkanı Salih Ekinci başkan yardımcısı Mehmet Ragıp Yıldırım viranşehir belediye meclis üyeler Ahmet Güneş ve Fatih Şenbayram , ilçedeki birkethane esnafını ziyaret etti.

Viranşehir'de brikethane işletmeciliği yapan esnaflarla fikir alışverişinde bulunan Başkan Ekinci, belediyenin hizmetleri ile esnafın talepleri konusunda istişarelerde bulundu. Brikethane Esnafaları Viranşehir Belediye Başkanı, Salih Ekinci'den yollarını yapılmasını talep etmişti. bugünde yolları kontrol eden başkan Ekinci, esnaflara söz verdiği gibi ilk önce alt zemni yapıktan sonra en geç Cuma günü asfaltlamaya başlayacaklarını söyledi. Başkan Ekinci, esnafa pandemi dolayısıyla maske, sosyal mesafe ve hijyen konusundaki tedbirlere de mutlaka uyulması gerektiğini hatırlattı.

Görevlerinin Viranşehire hizmet etmek olduğuna vurgu yapa Başkan Salih Ekinci, bu noktada ilçenin huzur ve mutluluğu için yoğun bir gayretin içerisinde olduklarını söyledi. Başkan Ekinci, "Hemşehrilerimizle her zaman istişareye büyük önem verdik. Bu yönde de hareket etmeye devam ediyoruz.

Esnafımızın ve vatandaşlarımızın talepleri, fikirleri bizim birinci önceliğimiz. Çünkü onlara hizmet etmek için buradayız. Belediyecilik zor olduğu kadar zevkli de bir iş. Çünkü halkımıza hizmet ediyoruz ve halkımız için yaptığımız her güzel iş, bizi de çok mutlu ediyor. Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Salgın etkisini her alanda sürdürüyor. Ama bizler aldığımız kararlar ve hayata geçirdiğimiz tedbirlerle bu sürecin gerek vatandaşlarımız gerekse de esnafımız için bir nebze de olsa kolaylaşması adına çabalıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafımızın ve vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Ekinci Halkımıza yaptığımız hizmet bizi mutlu ediyor”
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vodafone 15. İstanbul Yarı Maratonu Koşuldu
Vodafone 15. İstanbul Yarı Maratonu Koşuldu
MTDF Ve Muhtarlar Derneği Giresun’u Ziyaret Etti
MTDF Ve Muhtarlar Derneği Giresun’u Ziyaret Etti