Yeni MHK Başkanı Urfalı Serdar Tatlı oldu

Zekeriya Alp'in istifasının ardından boşalan Merkez Hakem Kurulu Başkanlığı'na Serdar Tatlı getirildi.

239 kez okundu.
Yeni MHK Başkanı Urfalı Serdar Tatlı oldu

Yeni Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Serdar Tatlı oldu. Tatlı, kurulda birlikte görev alacağı üyelerini arayarak yarın İstanbul da ilk toplantıyı yapacak.

ESKİ HAKEM SELÇUK DERELİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU
Yeni başkan Serdar Tatlı olurken, eski hakem Selçuk Dereli sosyal medya hesabından kurulun ilk toplantısının yarın yapılacağını yazdı.

MHK üyelerinin ise şu isimler olması bekleniyor: Hikmet Öksüzoğlu, Mustafa Kamil Abitoğlu, Ahmet Erdoğan, Erol Ersoy, Kadir Tozlu, Nedim Göklü, Mahmut Çetiner.

Serdar Tatlı Kimdir?

Serdar Tatlı (d. 24 Ocak 1966, Şanlıurfa), eski Türk futbol hakemi. Türkiye Süper Lig'inde 9 sezon boyunca 119 maç yönetmiştir. Kendisi aynı zamanda İbrahim Tatlıses'in amcasının oğludur.Futbol Hakemi Serdar TATLI 1966 yılında Urfa’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Şanlıurfa’da tamamladı. 1988’de babasından hakemlik bayrağını devralarak göreve başladı. 1991’de yan klasman hakemi olarak klasmanlara girdi. 1996-97 sezonunda Türkiye 1. ligi futbol maçlarını yönetmeye başladı. Adil ve tarafsız olarak yönettiği maçlarla kendini kabul ettirdi. Tatlı evli 1’i erkek 2 çocuk babası.Serdar Tatlı ilköğretim ve Ortaöğretim eğitim hayatını Şanlıurfa’da tamamlamıştır. 1988 yılında hakemlik görevine adım atan Serdar Tatlı 1996 ve 1997 sezonu ile Türkiye 1. Lig maçlarını yönetmeye başlamıştır. Mesleki hayatını sonlandıran Serdar Tatlı evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

RHA

Yeni MHK Başkanı Urfalı Serdar Tatlı oldu
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziantep’te Suriyeli 2 çocuk 11 gündür kayıp
Gaziantep’te Suriyeli 2 çocuk 11 gündür kayıp
Binali Yıldırım Şanlıurfa’ya Geliyor…İşte Programı
Binali Yıldırım Şanlıurfa’ya Geliyor…İşte Programı