Başkan Bayık parktaki çocuklara maske dağıttı

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık korona virüs salgını ile mücadele çalışmaları kapsamında denetimlerde bulunmaya devam ediyor.

184 kez okundu.
Başkan Bayık parktaki çocuklara maske dağıttı

Küresel bir salgın haline gelen Covid-19 salgını tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de etkisini gösterip insan hayatını tehdit etmeye devam ediyor.

Bu kapsamda korona virüs’ün etkisini gösterdiği ilk günden beri Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık’ın talimatları doğrultusunda Belediye ekipleri ilçe halkının sağlığı ve güvenliği için ilçe genelinde programlı bir şekilde dezenfekte çalışması başlatıp halkın maske, fiziki mesafe ve temizlik kurallarına uymaları için denetimler başlattı.


Salgının yayılım hızını düşürmek ve yeni vakaların çıkmasına engel olmak için alınması gereken tedbir ve önlemleri kontrol etmek amacıyla denetimlerde bulunan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık park ve bahçelerde oyun oynayan çocuklarla bir araya geldi.

Güzel havanın etkisiyle parklara akın eden çocuklarla buluşan Başkan Bayık çocuklara maske dağıtıp ikramlarda bulunduktan sonra bulaşıcı hastalıklara karşı dikkatli olmaları için uyarılarda bulundu.

Akabinde Belediye meclis üyesi Mehmet Halitoğulları ile birlikte Hilvan Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde halkın maske ihtiyacını karşılamak üzere Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nda açılan maske üretim ve kesim atölyesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Bayık parktaki çocuklara maske dağıttı Hılvan
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarımı bıraktılar şimdi de hayvancılığı!
Tarımı bıraktılar şimdi de hayvancılığı!
Şanlıurfaspor'da ertelenen olağanüstü kongre bugün
Şanlıurfaspor'da ertelenen olağanüstü kongre bugün