Urfa DEVA’da kalan ilçe başkanları için geri sayım!

Şanlıurfa DEVA Partisi’nde ilçe başkanları için geri sayım başladı. DEVA’da Eyyübiye, Haliliye, Birecik ve Siverek ilçe başkanları birkaç gün içinde belirlenecek.

266 kez okundu.
Urfa DEVA’da kalan ilçe başkanları için geri sayım!

DEVA Partisi Şanlıurfa’da teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

İl Başkanı olarak Ahmet Tüysüz’ün görev yürüttüğü DEVA Partisi’nde, 4 ilçe başkanını belirlemek için çalışmalar tamamlandı. Yapılan görüşmeler sonucunda isimlerin netleştikten sonra genel merkeze gönderildiği ve genel merkezin kararından sonra kamuoyuna tanıtılacağı İl Başkanı Ahmet Tüysüz tarafından ifade edildi.

İSİMLER GENEL MERKEZE İLETİLDİ

Yapılan görüşmeler sonucunda isimlerin netleştikten sonra genel merkeze gönderildiği ve genel merkezin kararından sonra kamuoyuna tanıtılacağı İl Başkanı Ahmet Tüysüz tarafından ifade edilirken, hangi isimlerin genel merkeze iletildiği de netlik kazanmaya başladı. Adnan Şeyhanlıoğlu, Abdülhamid Karakeçili, Fadıl Timocin ve Cuma Şirin gibi isimlerin genel merkeze iletildiği de öğrenildi.

“KALAN İLÇELERİN TAMAMI YARIN VEYA ÖBÜR GÜN TAMAMLANMIŞ OLACAK”

DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Tüysüz, kalan ilçeler için Genel Merkez’e isimleri bildirdiklerini ancak henüz isimlerin netleşmediğini ifade etti. Başkan Tüysüz, “Kalan ilçelerin başkanları daha belirlenmedi. Biz görüşmeler sonucunda isimleri genel merkeze bildirdik. Kalan ilçelerin tamamı yarın veya öbür gün tamamlanmış olacak. Kamuoyunda dolaşan isimler kalan ilçeler için Genel Merkez’e bildirilen isimler arasında yer alıyor ama daha net değil. Genel Merkez isimleri uygun görmeyebilir. Kalan ilçelerin başkanları da belirlendikten sonra Şanlıurfa kamuoyuna tanıtacağız” dedi.

 

( RHA AJANS-Özel Haber/Ömer DODANLI-Ahmet CAN)

Urfa DEVA’da kalan ilçe başkanları için geri sayım!
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Marmara Denizi’nde bir deprem daha
Marmara Denizi’nde bir deprem daha
Erdoğan 6 üniversiteye rektör atadı
Erdoğan 6 üniversiteye rektör atadı