Niyazi Yanmaz siyaseti bırakıyor mu?

(Özel Haber) – Şanlıurfa Saadet Partisi İl Başkanı Niyazi Yanmaz’ın siyaseti bırakacağı öğrenildi.

219 kez okundu.
Niyazi Yanmaz siyaseti bırakıyor mu?

30 yıldan bu yana aktif siyasette yer alan ve şu anda resmi olarak Saadet Partisi İl Başkanlığı görevini yürüten Niyazi Yanmaz sürpriz bir karar aldı.

Resmi olarak Saadet Partisi İl Başkanlığı görevini yürüten Niyazi Yanma sürpriz bir karar alarak aktif siyaseti bırakma kararı aldı. Aldığı kararı Genel Merkez’e ilettiğini söyleyen Yanmaz, gençlerin önünü açmak için bu kararı aldığını ifade etti.

Ruha Haber Ajansı’na özel açıklamalarda bulunan Yanmaz, farklı partilerden kendisine resmi teklif yapıldığını ancak bunu kabul etmediğini de belirtti.

“GENÇLERE YER BIRAKSAK DAHA İYİ OLUR DERİM”

Niyazi Yanmaz, gençlere yol açmak için böyle bir karar aldığını belirterek, “Benim öyle bir niyetim var. Zaten geçici süreliğine almıştım il başkanlığını, 3 yıl da oldu. Ama Genel Merkez ne der, ne yapar bilmiyorum. Söylüyoruz bunu, diyoruz ki müsaitse bizim yerimize başka bir arkadaş baksın. Zaten bizim kongre zamanımız gelmişti, bende 3 yılımı doldurdum. Pandemi süreci olmasaydı bizim zaten kongremizi yapmamız lazımdı. Ben zaten gelirken, bir süre yap, taşlar yerine oturunca bakarız demişlerdi. Yaptık, ettik, artık taşlarda yerine oturdu. Artık Urfa’da Saadet Partisi belli bir yere geldi. Biz vazifemizi yaptık. Ben yine Saadet Partisi’ndeyim, yine Saadet Partiliyim. Ama gençlere yer bıraksak daha iyi olur derim” dedi.

“BAZI PARTİLERDEN CİDDİ TEKLİF VAR AMA BEN DÜŞÜNMÜYORUM”

Yanmaz, kendisine resmi olarak başka partiden de tekliflerin geldiğini ancak kendisinin bu teklifleri kabul etmediğini ifade ederek şöyle konuştu:

“Benim öyle bir niyetim yok. İsim vermeyeyim ama diğer partilerden teklif var. Bazı partilerden ciddi teklif var ama ben düşünmüyorum.”

 

( RHA AJANS-Özel Haber/Süleyman TURAN)

 

 

 

Niyazi Yanmaz siyaseti bırakıyor mu?
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 birinciliği var ama tarlada domates topluyor
6 birinciliği var ama tarlada domates topluyor
KYK burs başvurusunda öğrencileri şaşırtan soru!
KYK burs başvurusunda öğrencileri şaşırtan soru!