Şanlıurfaspor Ve Karaköprü Belediyespor Maçının Hakemleri Belli Oldu

Haftasonu oynanacak olan Karbel Karaköprü Belediyespor-Bayrampaşaspor ve Amed Sportif Faaliyetler-Şanlıurfaspor maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

317 kez okundu.
Şanlıurfaspor Ve Karaköprü Belediyespor Maçının Hakemleri Belli Oldu

Misli.com 2.Lig Beyaz Grup ve 3.Lig 4.Grup'ta mücadele veren temsilcilerimiz Şanlıurfaspor ile Karaköprü Belediyespor ligin 3’üncü haftasında maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

Misli.com 2.Lig Beyaz Grup'ta pazar günü deplasmanda Saat.19:00'da Amedspor'a konuk olacak Şanlıurfaspor maçını Muğla bölgesi hakemlerinden Hakan Ülker düdük çalacak.Ülker'in yardımcılıklarını ise Harun Öztekin,Ercan Akdeniz ve Berkay Erdemir yapacak.

Pazar günü 14.30’da Faruk Çelik Stadı’nda oynanacak maçta Çorum bölgesinden Celal Bayraklı düdük çalacak. Bayraklı'ın yardımcılıklarını ise Abdurrahman Atabay,Furkan Ulu ve Nihat Hartlı yapacak.

İŞTE MİSLİ.COM 2.LİG BEYAZ GRUP VE 3.LİG 4.GRUP MAÇLARINI YÖNETECEK HAKEMLER:

NİĞDE ANADOLU FK - GÜMÜŞHANESPOR
Tarih: 04.10.2020 Saat: 15:00 Stat: NİĞDE 5 ŞUBAT
Hakemler
RAŞİT YORGANCILAR
SERDAR SOYDAN
SERHAT SAĞIR
BURAK AKDAĞ
Temsilciler
GÜRCAN YAMAN

Gözlemciler
BAHADIR KAYIŞOĞLU

ANKARA DEMİRSPOR - HACETTEPE SPOR
Tarih: 04.10.2020 Saat: 15:00 Stat: TCDD ANKARA DEMİRSPOR
Hakemler
DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ
MERT TÜRK
MUSTAFA TOSUN
ÖZER ÖZDEN
Temsilciler
BİLGE KAĞAN AKSOY
MUSTAFA HAKAN BEKTAŞ


Gözlemciler
FATİH GÜNDOĞDU

SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - UŞAK SPOR A.Ş.
Tarih: 04.10.2020 Saat: 15:30 Stat: 15 TEMMUZ STADYUMU
Hakemler
BAYRAM BAŞKAN
YAKUP ERDOĞAN
ÖMER AKMAN
CİHAN ÖLMEZ
Temsilciler
SELÇUK ALDEMİR
BÜLENT KAR


Gözlemciler
CENGİZ ÖZKUL

ERGENE VELİMEŞE SPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
Tarih: 04.10.2020 Saat: 15:30 Stat: MUSTAFA KEMAL ATATÜRK STADYUMU
Hakemler
ABDULLAH VOLKAN AYDIN
YUSUF ŞİMŞEK
ÖMER YÜZER
ERHAN KAYA
Temsilciler
SALİH ŞAHBEY

Gözlemciler
MURAT ŞAHİN

İNEGÖLSPOR - SARIYER
Tarih: 04.10.2020 Saat: 15:30 Stat: İNEGÖL İLÇE STADI
Hakemler
FATİH TOKAİL
HÜSEYİN KIVANÇ DURMAZ
UĞUR BAŞDAŞ
EMRE BULUT
Temsilciler
İBRAHİM ONAYLI
YAVUZ POLAT


Gözlemciler
MUZAFFER KAŞIKCI

KOCAELİSPOR - ÇORUM FK
Tarih: 04.10.2020 Saat: 19:00 Stat: KOCAELİ STADI
Hakemler
BURAK TAŞKINSOY
BARIŞ ÇARDAKLI
EFE KURTULUŞ
TOLGA AKBABA
Temsilciler
S.ZAFER FALAY
ERCAN ÖZMEN


Gözlemciler
FERHAT GÜNDOĞDU

AFJET AFYONSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
Tarih: 04.10.2020 Saat: 19:00 Stat: ZAFER STADI
Hakemler
ERDOĞAN ÖZKAYA
OKAN AKBAL
SELİM ŞENÖZ
SAFA YILMAZ
Temsilciler
ERTUĞRUL ÖZTEN
EREN EROĞLU


Gözlemciler
MURAT SARAÇ

AMED SPORTİF FAALİYETLER - ŞANLIURFASPOR
Tarih: 04.10.2020 Saat: 19:00 Stat: DİYARBAKIR STADYUMU
Hakemler
HAKAN ÜLKER
HARUN ÖZTEKİN
ERCAN AKDENİZ
BERKAY ERDEMİR
Temsilciler
ALİ KOÇ
ŞENTÜRK DEMİRAL


Gözlemciler
İBRAHİM ÇİNAR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - HEKİMOĞLU TRABZON
Tarih: 04.10.2020 Saat: 19:00 Stat: 12 ŞUBAT
Hakemler
ADNAN DENİZ KAYATEPE
MUTLU ÇİĞDEM
SABRİ ÖĞE
EMRE KORKMAZ


Misli.com 3. Lig (3. Hafta)
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
Tarih: 04.10.2020 Saat: 14:30 Stat: FARUK ÇELİK STADI
Hakemler
CELAL BAYRAKLI
ABDURRAHMAN ATABAY
FURKAN ULU
NİHAT HARTLI
Temsilciler
HİLMİ MAHİR BAŞARAN

Gözlemciler
ATIF EYNALLI

52 ORDUSPOR FK - KOZAN SPOR FK
Tarih: 04.10.2020 Saat: 14:30 Stat: 19 EYLÜL STADI
Hakemler
TALHA ÖZTÜRK
HASAN CEBECİ
HASAN HÜSEYİN YAZICILAR
ZEYNEP İREM SENGİR
Temsilciler
ŞENER AYDOĞDU

Gözlemciler
HASAN KÖLEMEN

1954 KELKİT BELEDİYESPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
Tarih: 04.10.2020 Saat: 14:30 Stat: KELKİT İLÇE STADI
Hakemler
MEHMET ALİ ÖZER
ANIL KÜÇÜKKARACA
SABRİ ÜSTÜNEL
CANSU TİRYAKİ
Temsilciler
OKAN BARIŞ CEMİLOĞLU

Gözlemciler
SERKAN ÇİNAR

68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - MODAFEN
Tarih: 04.10.2020 Saat: 15:00 Stat: DAĞILGAN STADI
Hakemler
YUNUS DURSUN
MEHMET KURU
EMRE DEMİREL
ORHAN KARABOĞA
Temsilciler
GÜLAY GÜNEŞ

Gözlemciler
ABDULLAH AYAR

ALANYA KESTELSPOR - SİLİVRİSPOR
Tarih: 04.10.2020 Saat: 15:00 Stat: ALANYA MİLLİ EGEMENLİK STADI - ANTALYA
Hakemler
MEHMET TERECE
MUSTAFA YÜKSEL
ERAY TANIK
YUSUF KAYA
Temsilciler
VOLKAN ALPTEKİN

Gözlemciler
HASAN HÜSEYİN YILDIRIM

DÜZCE SPOR - ADIYAMAN 1954 SPOR
Tarih: 04.10.2020 Saat: 15:00 Stat: DÜZCE 18 TEMMUZ
Hakemler
ÖMER FARUK GÜLTEKİN
MEHMET MİTHAT LEVENT
MEHMET YILMAZ ÇALIŞIR
İBRAHİM HALİL BEDEN
Temsilciler
MUSTAFA LUTFİ CİNCİ

Gözlemciler
İLKAY AYDIN

BURSA YILDIRIM SPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
Tarih: 04.10.2020 Saat: 15:30 Stat: MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ - BURSA
Hakemler
ÖNDER TURGAY DEMİRDAK
İBRAHİM ETHEM POTUK
ATAKAN TUTAN
ANIL FURKAN LİMAN
Temsilciler
TUĞBAY İNAN

Gözlemciler
YAVUZ ÇETİN

SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - MUĞLASPOR
Tarih: 04.10.2020 Saat: 15:30 Stat: SULTANBEYLİ GÖLET FUTBOL STADI
Hakemler
AHMET RESULOĞLU
GÖKHAN YÜKSEL
MEHMET BÜYÜKYILMAZ
NİYAZİ BALÇIN
Temsilciler
HÜSEYİN GÜLEÇ

Gözlemciler
MURAT ŞENER

 

RHA

Şanlıurfaspor Ve Karaköprü Belediyespor Maçının Hakemleri Belli Oldu
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Testi pozitif çıkan İmamoğlu'ndan duyarlılık çağrısı
Testi pozitif çıkan İmamoğlu'ndan duyarlılık çağrısı
Munzur Vadisi’nde sonbahar renkleri
Munzur Vadisi’nde sonbahar renkleri