İki doktorda tayin alıp gidince Onkoloji hastaları mağdur oldu!

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Bina’da görev yapan iki doktorun tayini çıkınca hastalar Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde bulunan doktorun yolunu tuttu. Hem doktor yoğunluk yaşarken, hastalarda saatlerce sıra beklemek zorunda kalıyor.

165 kez okundu.
İki doktorda tayin alıp gidince Onkoloji hastaları mağdur oldu!

Şanlıurfa'da kanayan yara haline gelen doktor eksikliği bir kez daha baş gösterdi.

KENTTE SADECE 3 ONKOLOJİ DOKTORU VAR!

Kentte bu sefer ki doktor eksikliği ise hayati boyutta…Öyle ki kanser tedavisi gören hastalar için kentte sadece 3 Onkoloji doktoru bulunuyor. Doktorlardan ikisi Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Bina’da görev yaparken, diğeri ise Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’de bulunuyor.

2’SİNİN TAYİNİ ÇIKTI, KALDI 1 DOKTOR!

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Bina’da görev yapan iki Onkoloji doktorunun tayini çıktı. İki doktorun da tayinin çıkması nedeniyle kentte kanser tedavisi gören hastaların gidebileceği tek yer ise Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi oldu.

HASTALAR MAĞDUR!

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Bina’da görev yapan iki Onkoloji doktorunun tayinin çıkması ve kentte sadece bir Onkoloji doktorunun kalması ise hastaları mağdur etti. Hastalar Şanlıurfa gibi kente sadece bir onkoloji doktorunun yetersiz olduğunu ve yetkililerin gerekli işlemleri yapmasını talep etti.

(RHA)
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Amedspor’un rakibi belli oldu
Amedspor’un rakibi belli oldu
Camiye Erdoğan’ın adı verildi
Camiye Erdoğan’ın adı verildi