DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Şanlıurfa'ya geliyor

Şanlıurfa'da teşkilatlanma çalışmaları sürdüren DEVA Partisi Şanlıurfa'da,ilçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından İl Kongresinin yapılması için karar alınacağı duyurulmuştu.

604 kez okundu.
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Şanlıurfa'ya geliyor

Şanlıurfa'da teşkilatlanma çalışmaları sürdüren DEVA Partisi Şanlıurfa'da,ilçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından İl Kongresinin yapılması için karar alınacağı duyurulmuştu. Aradan geçen süreçte DEVA Partisi Şanlıurfa İl Kongresi’nin 1 Kasım pazar günü, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın katılımıyla yapılacağı duyuruldu.

Eski Bakan Ali Babacan önderliğinde kurulan DEVA Partisi’nde, 1.Olağan Kongre Süreci başladı. Şanlıurfa'da da kongre sürecinin başlaması ile ilçe kongrelerinin çoğu tamamlanan Demokratik ve Atılım Partisi (DEVA Partisi) Şanlıurfa İl Kongresinin yapılması için karar alındı.

ŞANLIURFA İL KONGRESİ 1 KASIM'DA

Söz konusu açıklamaların ardından geçtiğimiz gün yapılan Karaköprü İlçe kongresinde, İl Kongresi tarihi için karar alındı. Buna göre DEVA Partisi Şanlıurfa İl Kongresi, 1 Kasım Pazar günü DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın katılımıyla düzenlenecek.

 

RHA

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Şanlıurfa'ya eliyor
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan’ın maaşı 88 bin TL olacak
Erdoğan’ın maaşı 88 bin TL olacak
Grip aşısı Türkiye’de
Grip aşısı Türkiye’de