Lüleburgaz Belediye Başkanı'ndan Kısıtlamada Tam Saha Denetim

Gerenli kısıtlamada da sahada“Çalışmalara yakın mercek”

607 kez okundu.
Lüleburgaz Belediye Başkanı'ndan Kısıtlamada Tam Saha Denetim

Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasında, tam saha denetim gerçekleştirdi.  Gerenli, belediyeye ait geçici hayvan bakım evinden Kızılay’ın kan bağış kampanyasına kadar çok sayıda yerde incelemelerde bulundu. Öte yandan Gerenli, kısıtlama nedeniyle aç kalan güvercinleri Kongre Meydanı’nda besleyerek can dostların yanında oldu.

Tüm yurtta olduğu gibi Lüleburgaz’da da başlayan 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasında Başkan Gerenli çalışmaları yakından inceledi. Gerenli gerçekleştirilen çalışmaların yanı sıra Kongre Meydanı’nda kısıtlamadan dolayı aç kalan güvercinleri besledi. Bir süre Kongre Meydanı’nda Türk Kızılay Lüleburgaz Şubesi’nin kan bağış kampanyasının gerçekleştirildiği Kızılay çadırını da ziyaret eden Gerenli, kısıtlamada kan bağışına koşan vatandaşlara teşekkür etti.

İlk durak can dostlar

Başkan Gerenli’nin kısıtlama denetimleri kapsamındaki ilk durağı Lüleburgaz Belediyesi Geçici Hayvan Bakım Evi oldu. Gerenli barınaktaki çalışmalar hakkında görevlilerden detaylı bilgi aldı. Barınaktaki can dostlarla da bir süre ilgilenen Gerenli ardından çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademisi’ni (LYSA) ziyaret etti. 

LYSA’da çalışmalar aralıksız sürüyor

LYSA’da tüm hızıyla devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Gerenli, yetkililerden detaylı bilgi aldı. Gerenli, tamamlandığında Lüleburgaz’ın önemli cazibe merkezi haline gelecek LYSA’daki çalışmaları yakından takip etti.

Güvercinleri unutmadı

Öte yandan Başkan Gerenli kısıtlama nedeniyle Kongre Meydanı’nda insanların besleyemediği güvercinleri de unutmadı. Elinde yemlerle Kongre Meydanı’na gelen Gerenli, güvercinleri tek tek besledi.

Kan bağış çadırına ziyaret

Gerenli’nin son durağı ise Türk Kızılay Lüleburgaz Şubesi’nin kan bağış kampanyası düzenlediği kan bağışı çadırı oldu. Başkan Gerenli burada görevlilerle bir süre sohbet ettikten sonra kan bağışı için randevu alarak çadıra gelen vatandaşlara teşekkür etti. 

 

 

Lüleburgaz Belediye Başkanı'ndan Kısıtlamada Tam Saha Denetim
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İBB Ekiplerinden Kar Ve Buzlanmaya Anında Müdahale
İBB Ekiplerinden Kar Ve Buzlanmaya Anında Müdahale
İzmir’de Suriyelilere saldırı
İzmir’de Suriyelilere saldırı