Şanlıurfa başsavcısı değişti! İşte Urfa'nın yeni başsavcısı

Şanlıurfa'da başsavcı değişti.Mersin Başsavcılığına Şanlıurfa'da görev yapan Tolgahan Öztoprak atandı.Şanlıurfa Başsavcılığına ise Önder Yeniçeri atandı.

1011 kez okundu.
Şanlıurfa başsavcısı değişti! İşte Urfa'nın yeni başsavcısı

HSK Birinci Dairesi, adli ve idari yargıdaki hakim ve savcıları kapsayan mazeret kararnamesinin çalışmalarını tamamladı.

Şanlıurfa Başsavcısı Önder Yeniçeri kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Nerelerde görev aldı?

Ataması gerçekleştirilen Başsavcı Önder Yeniçeri'nin özel yaşamı ve meslek hayatı merak konusu oldu. Bizde sizler için merak edilen detayları haberimizde derledik. İşte detaylar...

ÖNDER YENİÇERİ KİMDİR?

Evli ve iki çocuk babası olan Önder Yeniçeri,1971 yılında, Manisa'da dünyaya geldi. Yeniçeri, ilkokul, ortaokul, lise ve fakülte öğrenimini İzmir'de tamamladı. İngilizce dilini biliyor.

NERELERDE GÖREV ALDI?


Önder  Yeniçeri, mesleğe atılmasının ardından sırasıyla Ordu ili, Kabadüz ilçesi Cumhuriyet Savcılığı, Uşak ili Ulubey ilçesi Cumhuriyet Savcılığı, Sivas ili Cumhuriyet Savcılığı, Siverek Cumhuriyet Başsavcılığı ve Balıkesir Cumhuriyet Savcılığı görevlerinde bulunduktan sonra Bandırma Cumhuriyet Başsavcılığına ardından Niğde Cumhuriyet Başsavcılığına atandı.

 

RHA

Şanlıurfa başsavcısı değişti! İşte Urfa'nın yeni başsavcısı SON DAKİKA | şanlıurfa ise Nereli? Nerelerde Şanlıurfa Başsavcısı Önder Yeniçeri kimdir? Kaç yaşında? urfa Cumhuriyet Başsavcılığına Önder Yençeri at
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Biden: Dünyayla yeniden ilişki kuracağız
Biden: Dünyayla yeniden ilişki kuracağız
Kovid-19'da son 24 saat: 159 can kaybı
Kovid-19'da son 24 saat: 159 can kaybı