AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat'tan yeni yıl mesajı

Ak Parti MKYK Üyesi Vildan Polat yeni yıl dolayısıyla mesaj yayınladı.

824 kez okundu.
AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat'tan yeni yıl mesajı

Ak Parti MKYK Üyesi Vildan Polat yeni yıl dolayısıyla mesaj yayınladı. MKYK Üyesi Polat yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;

"Kıymetli hemşehrilerim, yeni ümitler ve heyecanlar eşliğinde yeni bir yıla girmenin heyecanını yaşıyoruz. Yeni miladi yılın, aziz milletimiz başta olmak üzere bütün insanlığa hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum.

Her yeni yıl, geçmiş yılların getirdiği tecrübenin, birikimin üzerine inşa edilecek yeni bir başlangıç, yeni bir heyecan, yeni beklentiler ve umut demektir. 2020 yılı malum Covid-19 salgını, depremler, felaketler ve bir çok üzücü hadisenin yaşandığı, çok zor ve sancılı bir yıl olarak hafızalarımızda yerini aldı.

2021 yılını öncelikle insanlığa sağlık ve barış getirmesini temenni ediyorum. Geride bıraktığımız yılda ülkemizde huzur ve güven ortamının sağlanması adına AK Parti olarak önemli adımlar attık. Salgında birçok ülke büyük ekonomik krizler yaşarken Türkiye ekonomik büyümesini istikrarlı bir şekilde devam ettirdi. Her zaman belirttiğimiz gibi, bizim en büyük gücümüz birliğimiz ve dayanışmamızdır. Bunun için her fırsatta "bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız" diyoruz. İnşallah 2021 yılı, ekonomi ve hukuk alanında yapacağımız reformlar ve daha güçlü bir ekonomi ile daha istikrarlı ve başarılı bir yıl geçirmemizi sağlayacak ve bununla beraber bunca yıldır verdiğimiz mücadelelerin, yaptığımız fedakârlıkların, harcadığımız emeklerin meyvelerini toplamaya başladığımız bir yıl olacaktır..2021 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için sağlık, barış, huzur, esenlik ve refah getirmesi temennisiyle, tüm hepinize sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

 

RHA

AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat'tan yeni yıl mesajı
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Biden: Dünyayla yeniden ilişki kuracağız
Biden: Dünyayla yeniden ilişki kuracağız
Kovid-19'da son 24 saat: 159 can kaybı
Kovid-19'da son 24 saat: 159 can kaybı