Başkan Çalık Yeni Yıla Görev Yapan Vatandaşlarla Girdi

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, yeni yılda çalışan vatandaşları görevi başında yalnız bırakmadı. Gece saat 24:00'e kadar süren ziyaretlerde, başta sağlık çalışanları olmak üzere birçok noktada ziyaretler gerçekleştirip iyi yıllar dileyen Çalık, 2021 yılı için umut dolu mesajlar verdi.

1021 kez okundu.
Başkan Çalık Yeni Yıla Görev Yapan Vatandaşlarla Girdi

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, yeni yıla görevi başında giren çalışanları ziyaret ederek, yeni yıl temennisinde bulundu. Yeni yıl ziyaretleri kapsamında gündüz esnaf ve muhtarları ziyaret eden Başkan Çalık, vatandaşlar ile sohbet edip 2021 yılı için umut verici mesajlar verdi. Çalık, gece 24:00'e kadar başta sağlık çalışanları olmak üzere görevi başında olan Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Beylikdüzü İtfaiye İstasyonu, Fen İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü'nde görev yapan çalışanları ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. Başkan Murat Çalık, diğer yandan komşularını da evlerinde ziyaret edip hediyeler takdim etti.

Nöbet Başında Yeni Yıl

Yıl başına saatler kala yeni yıla nöbeti başında giren Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ,Beylikdüzü İtfaiye İstasyonu ile Zabıta Müdürlüğü'ndeki ziyaretinde konuşan Çalık, “İnşallah 2021 yılında çok daha güzel işler yapacağız.Yaptığınız işler zor ve özel bir iş, çok emek veriyorsunuz. Emeklerinize sağlık. Hepinizin yeni yılını kutluyorum. Güzel bir yılda hep birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz. Bu kenti daha iyi bir noktaya taşımak için çalışacağız.” dedi.

“Onlar 2020 Yılı'nın Kahramanları”

Sağlık çalışanlarını ve hastaları da ziyaret ederek moral veren Çalık 2020 yılının kahramanları dediği sağlık çalışanlarına kolaylıklar dileyip şifa bekleyen vatandaşlara da geçmiş olsun dileklerinde bulundu. 2020 yılının sağlık çalışanları açısından büyük bir mücadele içinde geçtiğini hatırlatan Çalık “İnşallah 2021 yılında huzur içerisinde sağlıkla geçen bir yıl olur. Tüm sağlık çalışanlarımızın ve şifa bekleyen hastalarımızın yeni yılını bir kez daha kutluyorum.” diye konuştu.

 

Başkan Çalık Yeni Yıla Görev Yapan Vatandaşlarla Girdi
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İBB Ekiplerinden Kar Ve Buzlanmaya Anında Müdahale
İBB Ekiplerinden Kar Ve Buzlanmaya Anında Müdahale
İzmir’de Suriyelilere saldırı
İzmir’de Suriyelilere saldırı